Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Na CDkeys akcija EA Access 12 month za 17.09 EUR.

1 Like

Akcije na UK store-u su mnoooogo bolje nego na US storu sto se sonija tice. Tamo se cesce naleti na ekskluzive na popustu i dlc-eve takodje.

Imaju li kakve akcije za ovaj soni, sve samo za xbox…

Za UK ima, za US nista… Tuga.

Trenutno je Assassin’s Creed Unity besplatan.

https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-GB

3 Likes

Ocajna flash rasprodaja na US PSN. Zadnjih pet su bile stvarno lose.

1 Like

Bukvalno neverica, stavilu su 20 igara na akciju…

Nijedana sony ekskluziva nije na popustu.

1 Like

Pa čemu popust kada možeš da nađeš profile za smešne pare i pređeš :smiley: A nije kao da ćeš da ih uzimaš za kolekciju…

2 Likes

Imam ja spajdermena nosioca ne igra niko, mogu ti pozajmim…

1 Like

Origin ima spring sale… Battlefront 2 za PC 4.50e.

Jel vama radi G2A sajt ili aplikacija…? Koju god ponudu da otvorim, izbaci mi “try again” ili tako nesto. Ni pretraga ne radi, ni nista… Mogu da udjem samo na home stranicu i to je to, nadalje ni jedan link ne prikaze. Isto i na aplikaciji.

Pojma nemam. Ovo traje vec nedelju dana i meni i drugaru. Cudno mi je samo sto preko vpn-a radi sve normalno jedino sto ne moze da se kupi nista jer je nasa kartica u pitanju. Nisam pametan… Ako bude mogao jos neko, neka proba ako mu nije tesko cisto da znam. Home strana radi, ali kad se udje u bilo koju ponudu ili pretragu, izbaci da sadrzaj ne moze biti ocitan. A ne znam ni jedan drugi sajt za kupovinu kodova osim tog i cd-keys-a, ali ovaj drugi i nema neke ponude za gift kartice.

Probali smo to, ali nam nije uspelo. Probacu opet sutra. Mada odgovorili su mi na recenziju za aplikaciju i kazu da su dobili od dosta zalbi za ovaj problem za koji nisu znali i da ce da probaju da ga rese sto pre. Na tren sam pomislio da su izbacili Srbiju kao podrzanu zemlju ili sta vec…

jel ima na tom psn sale god of war ili uncharted bilo koji? ili neka ekskluziva uopste? niaam sony upalio otprilike 2 meseca, pa ako ima da vidim nesto, odigrao bih neku ekskluzivu

Nema tamo akcija, a pogotovu ne ekskluzive, to samo po punoj ceni xD.

Dacu ti ja GoW samo ces morati da se iscimas do mene jebiga jer je na disku.

1 Like

e jebem ga :man_facepalming:t3:
a horizon zero dawn

Horizonu je to regularna cena da.

1 Like

brate mili… razmena forum