Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Free vikend je.

Jos da spuste za 10$ i taman toliko vredi

1 Like

Od FC 3, sve je smeće, kao i dvojka :smiley: Bar su meni 1 i 3 bili odlični

Toliko los Fc5…? :slight_smile: Ja zamalo da uzmem na soniju za 15 dolara isto. Trojka mi je najbolji deo ubedljivo.

Meni nije bio, presao sam ga na pc cim je izasao, solidna igra za 15$ i vise nego vrijedi, sad ga imam i na ps4, kontam da cu ga ponovo obrnuti nekad.

1 Like

I meni FC5 nije bio los,nista spektakularno ali sam se lepo zabavio :grinning:

Zabavan je FC5 skroz :slight_smile:

Sto blatite FC5, bas je solidan, meni je bolji od 4. a gori od 3. dela
Ista stvar i za ovaj novi sto je izasao, svi se kao zale sto je sve na istu foru, sto je repetativno
A samo me zanima koja to igrica koja ima 3-4 dela nije pravljena na istu foru…Valjda je poenta da bude tako, ista stvar i za Hitman-a i za GTA serije.
Valjda se te igre prave da bi ljudi koji gotive taj stil igre imali sta da igraju iz godine u godinu

1 Like

Mjesec Game Passa na storu za 1$ za one koji nisu trenutno pretplaćeni na ovaj servis.

2 Likes

Zanemarite prethodnu objavu, za par dana dolazi još bolja ponuda za Game Pass! :smiley:

3 Likes

moze li i za pc?

A post was split to a new topic: Xbox One Spring Sale 2019

Obnovio sam pretplatu, hvala M$.

Nisam dugo palio xbox, i uzeh sada gold 1 mesec za dolar i 3 meseca game pass za dolar takođe… Hvala m$

Verovatno si ti darezljiv i skinuo ti je 10$ sa kartice ako je ukljucen auto renewal :slight_smile:

1 Like

Moguće je da su ti produžili kao vernom korisniku, pa kad uplatiš :). Meni su tako produžili EA Access dva puta na godinu dana jer nisam imao dovoljno sredstava. Oni probaju da skinu nakon toga i kad imaš sredstva sve se “poravna”.

2 Likes

E taj MS… sve ce uraditi za pare :smiley:

Inace, bas razmisljam, sada ne bih ni za 1$ produzio Gold. Jednostavno nema ni jednu igru koja me interesuje.

Ja sam pisao o tome, meni su produzili jos nekih 20 dana pa su digli ruke kad su videli da ne uplacujem :grin:.

@padawan a kapiram da 99% ljudi kupuje te pretplate zbog multiplayer a te igre cisto kao bonus, samo je sada bez bonusa bukvalno.

Inace oce li biti nekad neka akcija na psnu niko nista ne pise samo objavljujete za live?

2 Likes

Bas razmisljam o tome, akcije za PSN su manje vise nepotrebne pored razmene. Drugi razlog je sto su akcije non stop i na UK i na US.

Od kada sam kupio ps jos nisam uspeo da naletim na nekoj akciji na starije ps ekskluzive tipa killzone za manje od 10$. 20$ im za tako staru igru ne bih dao makar nemao sta da igram :smile:.