Apple predstavio iPhone XS, XS Max i XR, iWatch s4

au bas brutalna ugradnja

1 Like

Samo zamenio ovo 1000 ne ide u dzep vec u software koji fercera za medalju.

Otvorim sto aplikacija,borweser, igricu, i onda na to otvorim galeriju sa 30 giga slika i vrtim ih kao lud i nema stucanja i seckanja. Nema factory reseta.

Sto bi rekli : Kad vlasnik Iphona radi factory reset? Samo jednom, kad prodaje telefon :wink:

3 Likes

Moram pruznati da isto to mogu da kazem za telefon od 180 evra koji sam prodao i novi od 210 koji sam kupio.

5 Likes

Sad će Google posle antritrust presude početi da naplaćuje android pa ćemo vidjeti koliko će koštati telefoni od 180e.

Bolje uplati 1000 eura u dobrotvorne svrhe, a za 300-500 kupis neki top telefon, msm bolje to nego da poklonis 1500 eura Appleu :slight_smile:

Salim se ja malo ali mi je stvarno nekad zao da ljudi daju tolike pare sve pod izgovorom da nikad nece da stucne :slight_smile:

Sta tebe briga na sta ljudi trose pare? Kupi druze sta hoces ja sta hocu i sve 5. Da svi slusaju tebe niko ne bi ovde imao ni ps4 ni xbox tako da…

Odakle ti to? Naravno da svima preporucujem sve konzole, na prvom mestu naravno Switch pa onda Xbox One i PS4. Bukvalno je samo pitanje dana kada cu i ja kupiti :slight_smile:

Sto se tice Iphonea pa eto briga me, kao sto se i ti brines sta drugi igraju i tako to :slight_smile:

Ti nemas ni iPhone ni ps4 a najvise ih pljujes :joy::rofl:

Reče neko ko je dao masu para na switch. :joy:

3 Likes

A jebo ga ti o kakvom pljuvanju pricas? Samo se ponekad osvrnem na cenu koja je bezobrazno ogromna ali nigde ne poricem da je telefon odlican i lepo dizajniram, samo je problem sto su takvi i telefoni od 300-500 eura. Kod Plejke sam ukazao na problem guljenja palica i usisivac buke cisto zato sto ste dizali dramu zato sto je tamo nekom liku napukao Switch…Ljudi nista licno :slight_smile:

@Son_of_a_gun Ma daj pa to je samo 300 eura

A cijena Switcha nije napumpana za ono sto nudi?

Pa eto skoro je Huawei najavio gaming telefon Mate 20X koji kosta citavih 900 eura i ima nadrkane specifikacije. Mislim da je to cist dokaz koliko bi kostao mocan Switch, tj onakav kakvog ga pojedinci zamisljaju za 300 eura. Jednostavno lepe zelje su jedno, a realnost nesto sasvim drugo :slight_smile:

‘Gaming’ telefon i to Huawei… Pa prije bih i Switch uzeo :rofl:

Mislim da si skapirao sustinu, a svakako nisam mislio na marku :slight_smile:

Ljudi cena zamene stakla na novom iphonu, naglasavam, zadnjeg stakla, je 400 evra…

Ja ne znam kome taj podatak nije dovoljan da vidi sta korporacija pokusava da napravi od njega.

Oblakoder nisi realan, ja se slazem da iphone ne vredi 1000+ usd.
Ali isto tako ni konzola koju ti posedujes (namerno necu da joj spomenem ime), ne vredi po meni ni 200, a kamoli 300 usd, pa opet ljudi je kupuju. Tako da isto kako neko uzima iphone ti si uzeo tu konzolu.
Osim toga uporedjujete Huawei Mate 20 X koji ima: 7.2" 1080x2244 pixels, sjajnu kameru, odlicnu bateriju, 6gb ram, vise memorije, i ljepsi je od te konzole, i usput je telefon koji moze da se koristi za sve zivo.
A sta tvoja konzola nudi: nema kameru(neko ce reci konzole i ne treba da imaju, da slazem se ali ova je prenosiva konzola, cak i 3ds ima kameru iz 2011 godine!!!), 720p ekran, slabiju bateriju, 4gb ram itd itd itd…
Tako da barem ti treba da razumes te ljude, msm da nije u redu da ti kazes da neki telefon ima bezobrazno ogromnu cenu, ako ti placas za ono sto opet kazem po meni jeste tek bezobrazna cena.

Ja sve vreme to pricam, Switch da ima sve to kostao bi 900 eura, a ne 300 koliko sad kosta. Da je jaci kostao bi vise iako moram priznati da je vreme da cena ode 50 eura dole. Taj Mate 20X ima samo jedan joycon za razlku od Switcha koji ima dva i plus jos nekolko dodataka.

Kad to tako moze zasto onda Huawei ne trazi za ovu gaming spravicu 300 eura :thinking:

A mislis ono kao safir a grebe se identicno kao staklo? :smile:

A pa onda vredi 600…

Leptenejebo, vi se stvarno ponašate kao da neko vama izbija te pare iz džepa. :slight_smile:

1 Like