Battlefield 1

Al ces ti da naje*es kad se ozenis :smiley:

4 Likes

Kad se oženi ima da zglajzne na ps2. Znam čoveka :grinning:

I ti se Akiris pripremaj polako za downgrade :grin:
Å alim se malo, možeÅ” da imaÅ” i 2 žene i petoro dece, a da ipak priuÅ”tiÅ” sebi pristojan gaming život. Pod uslovom da zarađujeÅ” dovoljno :relieved:
U mom slučaju je bio totalni potop gamig života :joy:

1 Like

Kome treba zena pored onoga?

2 Likes

Slab si :slight_smile: , ja sam bio samo u jednu vecer spick_o 700e na XO igre, tacnije do limita koji sam mogao potrositi na kartici, dok mi je nije banka blokirala(naravno za 24h ponovo odblokirali). A na PS4 +3000$ na Amazonu na dopune. Sada gledam te akaunt sa igrama, bacene pare, ali nije mi zao niti centa, jednom se ziviā€¦
Ali dobro ljudi trose po 100-500e na drugi hobi - citaj belo i to dnevno , tako da mozemo i mi za nas duplo jeftiniji hobi.

3 Likes

Daj profil da odigram nesto :smiley: :joy:

2 Likes

Predator kralj za mene. KRALJ ! :grinning:

Sve kosta. Sto kaze covek jednom se zivi. Ako neko voli neka trosi i treba.
Ako neko voli i drogu a ima da plati neka brate trosi. Samo sto svi znamo kako se to zavrsi.

E za onaj antialiasing. Jeste da lepse izgleda kada se ukljuci ali ako hoces da igras ā€œozbiljnoā€
neki FPS i takmicis se, ono bitan ti je samo rezultat.
Onda se gase apsolutno svi efekti, ulepsavanja i ostale gluposti. Daje neverovatnu prednost u borbi.
Prvo radi brze, nema muljanja koji ti smetaju, nema sunca koje kao bije u oci.
Mnogo znaci.

1 Like

Izasao novi update sa novim DLC Apocalypse.
Nove mape u conquestu ali novi mod air assault, borba avionima u vazduhu. Malo smara.

Postoje li neki serveri gde igraju nasi ljudi?

Jesmo :smiley:
A kao squad tek 3 cini mi se :smiley:

Brutalna partija

1 Like

Premium pass je besplatan na storu, inače je 50$. :joy:

1 Like

Hvala bracika :slight_smile:

Jel ova igra i dalje u zivotu?

Jeste. Pogotovo kad pustise DLC za dz, a sada i premium pass. Ima dosta punih servera.

1 Like

Svaka im cast za premium pass. Sad cu sigurno instalirati igru. Hvala i vama koji ste javili da je free :slight_smile:

Ja gledam nesto reko spustili mu cenu za 70% a BF 5 samo sto nije izasao. Zato sam i mislio da je igra mrtva.

Podlegao sam utisku bete za BF5 i opet uzeo BF1 na RI. Nosioc nalog za 800 RSD :), odmah skoknuo na store i pazario sada besplatni premium pass. Tako da eto mene ponovo u BF1 MP vodama, ali ovoga puta u punom sjaju :slight_smile:

Eeeeee, živote, kada neko mrzi samog sebe i uzima zarazu sa koje se teŔko skida :slight_smile:

2 Likes


Ko voli BF, slobno neka nam se pridruzi. Djole i ja smo uvek za akciju spremni!

1 Like

aj skinucu ja malo da se podsetim

Mnogo je gotivan ovaj BF, a grafika prelepa