Battlefield 1

Meni su te kampanje takodje skriptovano smaranje…
BF4 kampanju sam presao 2x, i to oba puta zbog achievement-a, ne bih je ni igrao jer je toliko dosadna i predvidiva da nemam reci…
A BF4 Multiplayer?
http://bf4stats.com/xone/xX8Lampard8Xx
Pie ovde da ne dodajem ja mnogo :slight_smile:

Moderni military scenario je dosadio, ali nemoguce da se nikom ne igra bas ova u prvom svetskom ratu. Propustio sam gomilu poslednjih CoD i BF kampanja, ali me ova bas privlaci.

Sta da ti kazem nego da nemam reci :slight_smile: , ja sam imao max. oko 350h na COD4(MW1) to je bilo tada i nikada vise :smile: .

A nije to mnogo, ja 90% vremena MP igram.
Halo 5 je izasao 27. Oktobra i za nepunih.6 meseci ja imam 550h otprilike. Postavicu ti bas slike kasnije u sta trenutno igrate za halo :smiley:

Ala vi to samarate. Mene je najduze od svih igara drzao BF4 i to je bilo mislim plafon 150h.
Prosto me ne drzi nista toliko dugo. Nemam vise cilj posle nekog vremena.
Otvorim sva oruzija i dodatke za njih prosto nemam vise sta. Budem nekad los nekad najbolji i sta vise?
Ne lozim se na one “achievements” to mi je glupavo do bola. Bas mi je nekako vestacko razvlacenje. Tipa pogodi 5 likova u levo jaje i dobice orden sa zlatin orlovim jajima. :smiley:
A to nema nikakav realan uticaj na dalju igru ili neki eventualni napredak.

1 Like

Sta mislis da ja igram duze isto toliko negde :slight_smile: . COD 4 sam imao oko 350h, to je bilo pre skoro 10 godina, promenilo se to u medjuvremenu… :smile:

Pa taj fazon. Nije samo sto nemam vremena. Nego jednostavno ne mogu toliko dugo da se vrtim u krug. Sve dosadi.

Crni sine… :smiley:

Multiplejer FPS sa dzojpedom su mi frustrirajuci. Meni bi to bilo 150 sati mucenja ali u teoriji, ti si naravno u pravu…

Da, nisam naglasio da je to na kompu. Trika nema da igram na konzoli FPS ali trika!
Vise puta sam probao i nema sanse. FPS bez misa nije FPS…

Fps bez miša nije fps.
A definicija fps-a je… Halo i gle čuda na dzojpedu :smiley:
Deuga je stvar sto vi ne znate na dzojstiku da pucate.
Kao ja na PC kad igram nesto, ja umesto misa da pomeram i nisanim, ja bukvalno miša fiksiram a pucam tako sto pomeram a ili d zavisi u koju stranu ocu… I to je bukvalno tako, ne znam na PC jednostavno.
Jer sam od 5 godine na ps1, dreamcast, nintendo 64… Pa redom…

Halo nije definicija FPS-a, sta god da si hteo reci tom nespretnom kontrukcijom.

Ma naravno da je sve u navici i vezbi. Ali trika nema nikada ali nikada da se postigne isti rezultat i ta preciznost i efikasnost kao kombinacija mis i tastatura. Zato i ne treba mesati babe i zabe.
Zato se generalno ne spaja MP na razlicitim platformama.
Znam… neke su probali… Ali to je po meni a i vecini ocaj. To niti je za jedne niti za druge.

Objasnio covek

EA has made Battlefield 4‘s Second Assault pack free for a limited time.

Ne mogu verovati da ce izbaciti samo 4 mape u MP, kao i u 4-tom delu, nabijem ih na qu_ac lopovi, prakticki kupit cemo samo pola igre. Koliko ce vise developeri kenjati sa time, danas je postala praksa da za 60$ kupis pola igre ili ako hoces celu plati 100$.
Ma nije to toliki problem(pricam za BF 1) ja bi uzeo odmah u startu igru sa season pass-om verujem i vecina, nego sto ce mape(DLC-ove) izbacivati svakih 6 meseci, kao sto su do sada tako radili i kao sto tako rade… Evo SW: Battlefront nakon 6 meseci izasao prvi DLC a igra se vise niti ne igra…

Zar nema BF4 10 osnovnih mapa?

Mozda ce samo u startu biti 4 ali verovatno ce dodavati (govorim samo za main game).

[quote=“Rhisonicus, post:85, topic:10689”]
Zar nema BF4 10 osnovnih mapa?
[/quote]Koliko se secam kada je izasao imao je samo 4 mape, mozda i gresim.

[quote=“Rhisonicus, post:85, topic:10689, full:true”]

Mozda ce samo u startu biti 4 ali verovatno ce dodavati (govorim samo za main game).
[/quote]Dodavati ce sigurno posto ima izdanje sa Season pass-om, ali ako budu dodavali tempom koji oni inace dodaju , a to je svakih 6 meseci cekanja DLC-ova, bolje da “niti ne” dodaju.
Po meni su trebali u startu onda napraviti dva izdanja 60$ ovo osnovno sa 4 mape i skuplje izdanje sa 8-12 mapa(ali u startu da izadju), pa ko kako voli nek izvoli, a ne cekati 6 meseci na DLC-ove(mape).