Battlefield 1

I tacno to se i desilo :slight_smile: (kao sto sam mislio u gornjem postu), idem malo pre na Store i vidim nude mi da nadoplatim jos 50$ uz onih 80 za Delixe, i da uzmem Ultimate Edition.

Ti to kao da dzabe dele. :smiley:

3 Likes

Ubacice jos jednu mapu prije nego istekne beta, dakle jos tri dana.

Jos jednu mapu u beti? Ili pricas o onoj free mapi u decembru?

U beti. Na BF forumu je trenutno glasanje, biraju igraci koju mapu ce dodati.

To je lepo, dosadice nam ova mapa preteranoā€¦

Nisam neko ko igra fps na konzolama cesto, tako da mi veliki problem pravi preciznostā€¦ zbog cega imam ocajne rezultate sa par killova i puno smrti :frowning: Inace, meni je vrhunski odradjena, i jedva cekam full igruā€¦ Drug se mislio da uzme taj paket od 130$, sa jednim momkomā€¦ Ali preskupo je :slight_smile:

Neki savet za bolju preciznost? :slight_smile:

Nema tu saveta. Igraj. Sto vise igras to ces biti bolji. Nikad nisam verovao da je moguce igrati fps sa dzojstikom. Kad sam pocinjao da igram bilo mi je jako tesko, a sad ne mogu sa misem i tastaturom da igram. Navikao i kraj.
I vote for St. Quentin Scar. Zelim da vidim padanje onog cepelina :smiley:

U bf konkretno, dok pusas nemoj da mrdas puno LS.
A general tip za nisanjenje na konzolama je da se vise sa LS nisani nego RS. Desnim samo blago usmeravas, a levi je kljucan.

Simpatican bag me zadesio u beti. Ne otkljucavaju mi se nove puske. Lvl 10 sam i jos mi se nista novo nije otkljucalo. Bem ti takav bag.

Probah juce Rush mode i skroz mi promijenilo misljenje o igri. Odlican dodatak igri, onako nesto se savrseno uklapa sa Prvim svjetskim ratom. Sada vec razmisljam o kupovini i BF-a pored CoD-a.

Btw pumparice nikad ne koristim ali u Rush mode-u sam samo nju koristio, najadekvatnija je tom tempu i prostoru, jer se uglavnom forsira close combat. Na conquestu sam se o jadu zabavio sa onim puskama, doslo mi bilo da izbrisem betu. A nove puske mi se nisu otkljucavale, haos.

P. S, ispalise nas za novu mapu.

[quote=ā€œS.T.A.L.K.E.R, post:141, topic:10689, full:trueā€]

P. S, ispalise nas za novu mapu.
[/quote]Ma, i ovako se sitno broji, brzo ce full igra :wink:

3 Likes

Stefi Ŕta čekaŔ

Da mu javim cenu!

Naravno

Djole moram priznati da me PS4 PRO opasno zove, bilo kako bilo cika Stefi kupuje konzolu ove godine 99 posto :smiley:
Nego jeste li spremni i voljni vi da igrate Bf1 na PS4 znam da Jevic uzima predpostavljam i ti? :slight_smile:

1 Like

Jos par sati pa krece rat :smiley:

1 Like

Kampanja je kratka ali zato ekstra :smiley:

1 Like