Battlefield V — Official Firestorm Reveal Trailer

Tacno :relaxed:

Stigao je konacno i duo mod :grinning:

1 Like

Stigao je novi mod u BF5 - Grnid.
U pitanju je modifikacija Conquest moda, tako da je mapa veoma uska, ima samo 3 tačke i 64 igrača. Jednostavno rečeno - klanica. Nema sekunde predaha i konstantno sve pršti na mapi oko vas. Sa jedne strane je haotično, a sa druge otvara mogućnosti da se napravi neverovatan flank i pokupi gomila ubistava. Meni je za 2h preko vikenda upala kašika u med prekonekoliko puta :smiley: Jednostavno ljudi su toliko fokusirani na liniju razdvajanja, da ne paze puno na bokove i pozadinu, tako da se u dobrom broju slučajeva završavalo velikim brojem ubistava. Napraviću kompilaciju večeras, ako stignem, da vidite kako to izgleda.

Topla preporuka za sve koji su kukali kako trče pola sata, pa ih neko onda ubije i sve iz početka. Sada više nema trčanja, jer svaki korak može da bude sa fatalnim posledicama.

4 Likes

Videh i potvrdih. Zovem čim kada budem igrao, a planirao sam danas uveče.

1 Like

Ljudi ja sam mala maca za Djoleta.
Da se razumemo, nisam ni ja loš loš, držim svojih 2:1 K/D i prilično sam dobar u BF, ali Djole izuva.

Samo prikaz od juče, kreće partija i napravim lepu putanju ubijam dvojcu protivnika, krećem dalje, pada treći, četvrti, peti, šesti, sedmi i ginem. Gledam skor piše meni 7:1, mislim dobar sam, pogledam a Djole u tom trenutku već na 11:1. Šta reći, u sat i nešto što smo igrali, na svakoj mapi je bio prvi na listi, možda mu se desilo da je dvaput kliksnuo i skliznuo na drugo mesto :smiley:

2 Likes

@Djordje1990 ti si bishke za bf
Bishke - Battlefield - YouTube

1 Like

Juče sam probao novi karabin za Medic klasu i nije mi jasno kako su dopustili ovu pušku da bude postavljena u igri. Puška je neralno dobra, ima 8 metaka u šaržeru, dodatnih 24 i ubija iz 2 metka, ako si blizu i headshot i de jedan metak. Znači da je bolja od snajpera koji su poluatuomatski, prvo što brže puca od njih, a drugo što radi veći damage. Nema preteran domet, ali do nekih srednjih rastojanja je veoma ubitačna, recimo ista udaljenost kao za većinu assault pušaka.

Ako se na to doda, da se sama puška smatra beščujnom, odnosno dolazi sa ugradjenim prigušivačem, pritom ne ostavlja trag kao snajper (nema odbljeska) jasno je da ćete biti veoma teško primećeni na mapi. Takodje prilikom pucanja nema trzaja ili barem deluje da nema trzaja, a ja sam koristio početnu verziju puške, mogu zamisliti šta će biti sa još 4 dodatka, od kojih će sigruno biti još neki stabilizator.

Vrhunac svega je da ste medic klasa, odnosno da imate gomilu health dodataka i dimne bombe, da li treba napominjati da možete u ovom slučaju da se sakrijete, obnovite zdravlje i ponovo budete toksični za neprijatelje.

Moraće da urade hitan nerf puške, jer ako ljudi ovo masovno provale, upropastiće balans igre.

https://gamerant.com/battlefield-5-ea-anti-cheat-update-april-3/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=Social-Distribution&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3JWsNIcz1LDJJ4LfGbkxzc9vyoJJE2h9xo8b3yAHLGzMQ1Eoby1Gxi59Q