Call of Duty: Black Ops Cold War - Multiplayer Reveal

U pravu si, hoces da odigramo koju? :joy:

3 Likes

Bogami, mislim da nije ni za mene vise. Nekada imam osecaj da moram biti sa red bullom nadrogirani klinac da bi mi refleksi bili na tom nivou. Generalno i ja volim te malo sporije shootere.

3 Likes

Moje kolege preskaču ovaj CoD, a samo to igraju lol.

1 Like

Ubacuje te sa ovakvim kraljevima xaxxaxaa do duse ovaj ovde testira novi DS u WZ

1 Like

Ja CoD samo zbog multi i uzimam. Svake godine. Upravo mi odgovara ovakvo divljanje. Opusti me.

Zato ti svratis kod mene na strim ide malo laganije :grin:

1 Like

Blago tebi kada te ova hektika i divljanje opusta. :slight_smile: Ili igras ko zmaj, ili se uopšte ne nerviraš kada te ubiju na spawnu 16 puta zaredom. :grinning:

3 Likes

U subotu je palo igranje od par sati i moram priznati da je igra sasvim ok.
Nisam naleteo na neku nebulozu da me ubacuje u lobije gde su monstrumi, već je sve bilo manje više ujednačeno, što je generalno dobro.
Igrao sam praktično sve vreme sa još 2-3 drugara, tako da ova priča da kada ste u squad-u ubacuje vas protiv squad-a ili jačih igrača nešto ne pije vodu po meni.

Ono što sam primetio je da puške nisu baš izbalansirane, odnosno jadna počentna puška za assault klasu je toliko loša da ste u problemu, ali kako se otključa AK47, eto lepote.
Druga stvar koju sam primetio je da SMG-jevi su surovi. MP5 i AK47U su totalni OP, puške jednostavno sprže sve na svom putu. Ko ima problem sa igranjem i smatra da mu je teško nekoga ubiti neka proba sa ove dve, definitivno će osetiti razliku. Kako sam krenuo sa njima da igram, nisam završio partiju na dominaciji ispod 40+ ubistava po partiji (a nisam klinac na redbull-u :smiley: ).

Ono što je mene lično najviše smorilo je činjenica da ima samo 8 mapa za sada. Ali koliko vidim od 01.12.2020. kreće battlepass i biće dodatne 2 mape minimum.

Mislim da ću ovoga puta izjuriti dark mater kamuflažu za puške, jer izgleda brutalno, menja se i preliva preko puške, kao da je živa. Daleko lepše nego onaj statični šareniš sa MW od damascus-a.

I ako nekome treba igra, drugar ima viška jedan guest nalog sa Ultimate edicijom (može na PS4 i na PS5), kupljen je na RI, i treba da ostane kao takav na RI, a znam da dosta ljudi odavde i kupuje igre/naloge tamo. Prodavac je “zemune” i cena je 3500 RSD, pa se javite čoveku.

1 Like

Ovo je za Apex Legends

Dodji veceras kod nas u loby da te provozamo xaxaxaxax inace ti si super igrao MW za tebe nema brige.

Može, baš sam planirao malo COD-a večeras.
Kada vidiš da sam online, samo zovi.

Ne igram nesto k’o zmaj, niti me ubiju na spawnu. :slight_smile: Obicno sredina tabele, na kraju partije. KD me ne interesuje. Nemam ekipu s kojom bih igrao, a i bilo bi mi cimanje da se organizujem.

1 Like

Ljudi ako nekome fali ekipa za igranje, neka se javi da ga ubacim.
Ima nas baš dosta koji stalno igramo COD i BF igre.
Skupilo se ljudi gomila, što lokalno Srbija, što ex-yu republike, a ima nas i iz par zemalja po EU.

Postoji samo jedno pravilo, nema pljuvanja po nacinalnoj ili etničkoj osnovi, kao i razgovora o politici.

2 Likes

A vređanje po Konzolnoj osnovi? To mi nekako isto kriticno. :grinning: Salim se, svaka vam čast.

Jel ste svi na PS?

Jedva cekam BF6, da se skupi Battlefield masa kao nekada.

1 Like

Svi na PS.

Izbacili smo ove što nose zelene drecove, upravo da ne bi bilo frke :joy:
Šalim se, generalno palimo i cross-play ako ima ljudi sa Xbox-a ili PC-a, ali prevashodno PS zbog zatvorenog party chat-a.

2 Likes

Mene zanima neki custom game Zeleni protiv Plavih :yum:

3 Likes

Vidiš Djole, dobra ti ideja. Moraćemo da organizujemo :smiley:

1 Like

Bar nesto tipa 3vs3 ako nista drugo

Ako ce to da bude, kupicu CoD… Samo da vidim na kojoj platformi :joy:

Pročitah ovo za dark mater kao “pas mater” i rekoh šta je ovo pobogu :joy:

Pitanje: zna li se da li će MW dobiti još koju sezonu battlepassa, ili je ovo bila poslednja?

A za Cold War se lomim da li da uzmem ili ne, beta me nije oduševila i djelovala mi je kao korak nazad u odnosu na MW.

Od juče posle novog update-a ima private match. Tako da sada može da se prave razne ludorije.
Ostaje samo da se skupi ekipa/e.

Mislim da je ovo bila poslednja. Čak se i Warzone prebacuje na BO. Ali opet mogu da iznenade.

Što se tiče gameplay-a, sada se opet razlikuje od bete. Po meni je bolji, ali opet stvar ukusa.
Kome je odgovarao malo sporiji MW pristup, sada mu se BO neće svideti, jer je dosta brža igra. Okačiću snimak večeras, da vidite o čemu pričam.