Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

brate pa makar tamo imas otkljucane internete kolko neces, posebno uz vile i kafice :wink:

kamo srece samo jedan hotel ima otvoren a za ovo preko puta mene na glavnom setalistu sam trazio kljuc :slight_smile: . U olimpik akti sam :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oho uzivas:poolparty::slight_smile: ,ma kakvi crni mail,pm i drangulije pogasi to sve i uzivaj :wink:!!! :beer:

uzivam :slight_smile: mada je meni jadran nezamenjiv :wink:
Moram da popijem neko pivo da vidim kakvo je Grcko :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tu si već 2 dana a još nisi popio pivo ?? Strašno! Zajebi grčko, pij Skopsko ako nađeš :wink:

Geremia je napravio unlock za Winbond chipove koji su u 0225,0401 i novijim drajvovima!
ocekuje se vrlo brzo!!
Jos samo da izadju zakrpljene verzije LT+ 1.91 i bice zabavno
lepe vesti konacno, ziveli :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da lepe vesti,pogotovo pred jesen:emoticon-0100-smile.Jedino sto me najvise zanima u sto ne sumljam,je da vidim prvi igru u novom formatu kako se vrti u piratu:emoticon-0100-smile

Bice to gears 3 :wink:

toceno im je boli glava, a tek sto imaju krigletine i to za small piva, nisam ni smeo da narucim big xD

dal ce i za ovaj mrtvi sony da izbace novi cfw do zime…? -.-

mythos ili kako vec se zove dobro pivo, slepci nemaju skopsko razocarali me!

Bice nesto i sto se tice CFW za PS3, radi se ali je pauzirano na 3nedelje jer cpvek koji razvija metodu otisao na odmor.
Ako nekome treba CFW za PS3 i to radim, kada izadje novi metod bice svasta, dual nand za dva FW jedan oficijalni a drugi cfw ali to ce biti za phat konzole. Vise informacija uskoro .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako bude odmah cu fleshovati svoga,odlucio sam se potpuno preci na pirate :emoticon-0100-smile

Izbacene metode za otkljucavanje Winbond chipa koji su u vecini slucajeva u 0225,0401… i svima posle!
Metode su dosta rizicne mora da se radi sa preciznoscu i dosta je pipavo a upotrebljavaju se metode impulsa da zbuni SPI i otkljuca :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ljudi uskoro stizem, otkljucavanje i flshovanje moze da pocne!

Slimadzije opet novi LT+ za slim <c4eva> ok,1.92 for all slims soon

Na prvoj strani okacena slika KAMIKAZI HACK :slight_smile:

Zaboravih da pohvalim coveka. Poslao konzolu, covek flashovao i odmah prekosutra vec stigla nazad. Sve pohvale, i za brzinu i za kvalitet. Pozdrav.

MIRKO CAR !!! To je moj zakljucak posle vecerasnje saradnje !!!

Izasao LT+ 1.92 samo za SLIM konzole, vise informacija na Prvoj strani!

Sve pohvale za Mirka, u ekspresnom roku resen problem sa falicnim update-om na konzoli i flashovanje.

Posto ne mogu da ostavim komentar u podforumu “ponuda i potraznja”,zeleo bih ovim putem da pohvalim clana M007P (Mirko) na izuzetnoj saradnji.Brzo i efikasno flesovanje konzole!!!Ne postoji problem za coveka.