Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Izasao LT+ 2.0 za PHAT LITEON, BENQ, SAMSUNG( sammy)!!! :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da li posle kamikaze flash-a slim 0225 drajva on ostaje otkljucan ili svaki put kad treba da se ubaci novi LT opet ide zagrevanje? Koliko cip moze da izdrzi taj proces?

On se zakljucava posle svakog flashovanja zbog XBOX live-a, znaci mora da se otkljuca opet za flash. Trebalo bi da moze lako ali zavisi ko je radio i kako…

[SIZE=5]NOVO za otkljucavanje slima[/SIZE]
[SIZE=2]Liteon DG-16D4S - Unlocked Replacement PCB[/SIZE]

Cestitam Mirku na flesovanju, radi savrseno. Svaka cast i na brzini, stiglo u roku od dva dana, i to pored drugog posla si uspeo da uradis za tako brzo vreme, samo tako nastavi. :wink: :beer:

[SIZE=5]I SLIM MOZE NA LT+2.0, Flashovanje slima moze da pocne!
[/SIZE]:drink:[SIZE=5]
[/SIZE]

I ja da se pridružim pozitivnim kritikama, ponovo. Sarađivali smo već više puta i, kao i uvek, usluga brza i tačna. Što bi rekao her Žika “na nivou” :smiley: Još jedan THANKS za Nemirka.

Moram opet da pohvalim legendu !!!

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

I više od ovoga …

Ljudi pojavio se software (hackovani dashboard), sve radi i cekamo jos povoljno i pouzdano resenje reset glich (TX) plocice da se pojave u prodaji i krecemo cim stignu. :slight_smile:
JTAG za siroke narodne mase je iza ugla :wink:

Ali ne i za vlasnike slim-a?

Ja cu da uradim uradim uskoro na jednom Jasperu i na mom Slimu cim dobijem plocicu :wink: ovo je cisto za test :slight_smile:

Flesovanje je proslo u najboljem redu, odlicna saradnja sa Mirkom. Covek je obavio posao bez greske, cak mi je konzolu ocistio od prasine. :da: :beer:

Jos jednom,sve pohvale za Mirka.Drugi put fleshuje konzolu i opet maksimalno korektna saradnja!

Dođoh konačno do mreže pa da i ja napišem nešto za dnevnik. Elem, dragi dnevniče, Mirko izvodio mađioničarske trikove na konzoli, pričao nekim nerazumljivim jezikom, malo se vidjelo, malo se i popilo, i eto prođe dan ko dlanom o dlan… :smiley: Da ne pričam da sad konzola pere suđe i prevrće palačinke. Hvala na svemu matori, SVAKA ČAST!

Ko je zainteresovan za JTAG na PM :wink:

Evo jedne slicice JTAG jaspera.



Zahvaljujem se @studioVPC na asistenciji i resavanju problema :slight_smile:

JTAG jasper? Od kada to??

od septembra je moguce LINUX a vec jedno mesec dana i jace freestyle dash o ostalo :wink:

Pojma nisam imao. :smiley:

Evo ti tema,prolistaj malo pa ce ti biti puno jasnije ;):http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/3046-reset-glitch-hack-chips-nand-flashers-edge-360-x360-glitchip-sf-360-clip.html