Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Sve pohvale za clana M007P, danas mi je stigla konzola od njega, extra odradjen posao, jos sam dobio i gratis igru :smiley: Preporuka! :slight_smile:

_[SIZE=3]LT+ 3.0 SLIM izlazi USKORO, ocekuj te da od ponedeljka mozeta da flesujete SLIM na LT+ 3.0[/SIZE]
_

[SIZE=3]**iXtreme LT+ v3.0 for Lite-On Slim 0272(9504)/0225/0225u/0401/1071
IZASAO
**
[/SIZE]

[SIZE=3]Molim sve kojima sam JTAGovao konzolu i flashovao neka kliknu na THANKS dugme.
Hvala
[/SIZE]

[size=4]nove kolicine nove super cene[/size]


Upravo mi je stigla konzola,vrh odradjen posao,sve pohvale! :slight_smile:

Sta reci osim samo reci hvale clanu M007P,odradio poslic i vise no pro falkona i zephyra jtag.Preporuka svima koji poseduju XBOX 360 konzole da batale vise da se bakcu oko trazenja rezaca,flashovanja istih i gubljenja vremena oko ubacivanja glupih flash-eva u citace,da ne govorim o bacanju para na glupe verbatim discove.Jtag je definitivno naj isplativije i najbolje resenje za vase konzole,skines igru sa neta,extract i pravac xbox :smiley:

Da pohvalim Mirka (M007P), na sjajno odradjenom jtagu i to na 3 konzole (mojoj i jos 2 drugara koji nisu clanovi foruma). Sve radi savrseno i sada je zaista prava uzivancija igrati kada je sve na hd-u, nema rezanja a plus nema razmisljanja da li je igra za pal ili neki drugi region jer sve radi :slight_smile:

[SIZE=3]_BITNE INFORMACIJE:

Ko hoce RGH/JTAG da radi na svojoj konzoli ne sme da ima novi Dashboard 2.0.14717.0, vazi podjednako za SLIM i PHAT konzole. Posebno vazi za one sa SLIM-ovima oni imaju WIFI i konektuju lako i stalno su na internetu i dobijaju update, ne radite update.
Proces omogucivanja RGH/JTAG na ovom dashboardu je u razvoju._[/SIZE]

Danas mi je stigla konzola od Mirka uradjen JTAG,sta reci nego Mirko svaka cast,covek radi brzo o profesionalno sve pohvale i naravno preporuka svima koji budu hteli da rade JTAG na svojim mezimcima…

PS:Mirkoni kosilica radi nema da stane…:slight_smile:

Bitno je da kosilica radi :slight_smile:
Sada radim neke testove i neke modifikacije fajlova, videcemo sta ce da ispadne :slight_smile:

Evo i ja da pohvalim Mirka,uradjen jtag mog slima i sad igranje .Svaka preporuka za rad ovog clana,konzola bukvalno sve namestena,sredjena sa svim precicama samo instalacija na hdd i to je to.
Ako se jos uvek dvoumite oko jtaga,prelomite malo skuplja ivensticija u startu ali se kasnije isplati,nema vise flesovanja,diskova,specijalnih rezaca i ko zna koje zajeb…u buducnosti.
Jos jednom Hvala ovom coveku za trud na forumu i za mnogo zivaca oko objasnjavanja sa nama prosecnim korisnicima xbox360.
Svaka preporuka za jtag :tap:
:ruk:

Sve pohvale za clana M007P,uradjen jtag u najkracem roku,bukvalno za 12 sati je bila kod mene,a ima oko 200km!Neverovatno,koji je to profesionalac!!!Sve sredjeno, ubaveno 10 igara po zelji,ff play za mkv i najmanje 50 poruka sa uputstvima kao ovo,kako ono…smarao sam coveka non stop!!!.Mislim sta reci,SVI NA JTAG kod MirkaSada picim sa klincem Raymana i skidam jedno 5 igara na netu!!!Svaka preporuka,a sve diskove u kantu.

[SIZE=2]Da se zahvalim svima na pohvalama i komentarima. :drink:[/SIZE]

_Informacije:

Ko ima uredjen RGH na SLIMU i zeli da uradi 2.0.14717 update neka preskoci sadasnje verzija programa za pravljanje nandupdate.bin.
Ima nekih problema sa DVD drive-om, ima neki bug tako da strpite se dok ne utvrdim uzrok._

Ako ima nekih pitanja i ako treba da se napravi update na PM.

i meni je danas stigla konzolica jtagovana,sredjena sve po propisu :slight_smile: sve radi kako treba,brzo,efikasno i lako :slight_smile: Mirko je super decko brz i pouzdan.uvek je tu da ti pomogne ako ti nesto nije jasno i slicno.brzo je uradio jtag.i naravno posle je testirao i sredio sve da vama olaksa koriscenje i snalazenje na jtagu :slight_smile: tu su jos i par igara ubacenih,i programi i skin.jos jednom Svaka Cast Mirkoo :smiley:

P.S preporucujem JTAG svima.i ovima koji tek kupuju jtag odma da uzmu da im MIRKO ugradi i ovima koji ima stare konzole i lt nemoj te se vise smarati sa rezanjem msovim stalnim updetovanja fwa.slanjem da vam se ubaci novi lt.lepo posaljite kod Mirka i oslobodite se bede :smiley:

Mirko sve povhale za brz i efikasano odradjen posao. Svi koji se razmisljaju da urade JTAG, M007P je vam je najbolji izbor :da:

Hvala na pohvalama. :beer:

Obavestenje:
Slim konzole na dashboard 14717+ trenutno rade na podesavanju vremena glitchovanja, ECC jos uvek nije public.

<tuxuser> timing chance is needed for sure

Moguce da ce uskoro izaci RGH 2.0.

_[SIZE=5]**Ugradnja vasih modchipova, bilo kog proizvodjaca.

Uskoro jeftiniji JTAG/RGH sa drugim extra brzim chipovima!**[/SIZE]_

Šta li si sad iskopao? :slight_smile:

e to je tajna :slight_smile:
Sve moze :slight_smile: