Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Ovo je prilicno dugo na forumu. :smiley: Danke. :slight_smile:

Mirkooo, hoću i ja sve ’ vako isto!! :happy

@ciril evo upravo sam zavrsio jedan SLIM, radi korekno sa obzirom da su pricali da slim slabo glitchuje!
Ovaj radi zadovoljavajuce obcno oko 8 sek a nekada ili ubrza na 3sek ili uspori, poradicu na jos brzoj optimizaciji boota :wink:

Primetio sam da Xell bootuje brzo.

Jesi probao da onu dugačku žicu što ide ispod ploče obaviješ u krug i tako pričvrstiš, na Xecuter kažu da tako brže butuje?

Da tako sam i odradio , ne brini se vec je uradjeno tako.
Fw za plocice nema dobar timing dok neko to ne dosteluje kao sto je uradjeno naknadno sa falconom koji bootuje kao original.
Mora da se stimuje za sada, ali nije problem jasper smo provalili :smiley:

Meni je Mirko odradio na Slimu za vikend JTAG. Decko odradio odlican posao i sto je jos bitno imao strpljenja da slusa moja glupa pitanja. Zlatne ruke i najza*ebanija terminologija koju sam cuo. :lol: Sumnjam polako da je robot. :lol: I tako bih ja hvalio Mirka do sutra… Evropski standard, srpske cene… Da nije bilo Mirka, ne bi ovo slatko danas bilo na mom stolu i tako to… :lol: Ovo je tek off, tako da nek moderator prebaci u Mirkovu temu, posto nemam 50 postova. :dada:

Update predator1211:
Prebaceno

**[SIZE=5]_JTAG SLIM konzola je moguce uraditi na svim konzolama koje su 135w i koje su proizvedene do avgusta 2011, ovakvih konzola ima u XBR shopu!

_[/SIZE]**

[SIZE=5]iXtreme LT+ v3.0 za Benq i phat Liteon!
[/SIZE]

[SIZE=5]SPECIJALNI NOVOGODISNJI POPUST![/SIZE]

[SIZE=3][SIZE=5]Ažurirane informacije na prvoj strani #1[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]JTAG CHIPOVI TX COOLRUNNER ZA JTAGere :slight_smile: STIGLI SU![/SIZE]

cuvaj 2 kako smo se dogovorili, posle nove godine ti saljem…

peace

Evo samo da pohvalim Mirka na super uradjenom poslu - jtag mog jaspera :slight_smile:
Brzo i efikasno, hvala puno

Stigla konzola koju sam poslao kod Mirka za JTAG. Sve super radi. Odradjeno brzo i profesionalno. Stvarno sam odusevljen. :slight_smile: Ovo je odlicno! Ubacio sam externi hdd od 250 sto mi se vuko po kuci, i sad pakujem igre na njega. :stuck_out_tongue:

Hvala Mirko!!!

Evo i ja se zahvaljujem Mirku na profesionalno odradjenom poslu i narocito da pohvalim brzinu kojom je odradio.

Svaka cast!

Evo i slika kod mene kad sam sve povezao:


:slight_smile:

pohvala za mirka za dobro uradjen jtag

Do sada sam se sreo sa barem 3 flagovane konzole, posle jtaga profil postane corrupted to znaci da ste flagovani za BAN tj bili :slight_smile:

Kuzmo kakav je bre to ventilator i hard disk? :smiley:

Evo skupih vremen i napravih clip zasto je TX coolrunner najbolji, zakljucite sami.

Sta ce ti ventilator na hdd-u?
Vise ces zagrejati konzolu time sto ti hard stoji na konzoli, nego sto hardu treba ventilaror.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Pa da ladi HDD da ne greje xbox :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocu da kazem da je hard disk nepotrebno hladiti.