Crni petak 2017 MS STORE

State of Decay: Year-One Survival Edition $7.50, ko voli zombije super je. Jedina mana je što nema co-op…

Ko nije odigrao Dying Light nek obavezno uzme. :grinning:

1 Like

Jos se kampanja moze prelaziti online u co opu sa jos 3 druga :slight_smile:

Bit ce jos popusta, tamo do Bozica, sigurno 2 - 3 akcije jos na US, plus na UK budu mesec dana popusti, svakih nedelju dana se menja ponuda, izmedju 1 i 2 meseca…

Te dve sam ja uzeo…

1 Like

Mene zanimao payback al kad sam video recenzije…

Ja obozavam NFS… Ovo malo sto sam igrao - sa Payback-om sam pre zadovoljan, izgleda zanimljiviji od proslog dela, pasti ce platina :slight_smile: pala je na proslom past ce i na ovom. U krivu si igra se nfs, bar ljudi sa moje frend liste vidim da ga igraju…

Uzmi Game Pass za 1$ i probaj Sunset. :smiley:

Jedno pitanje u vezi microsoft store-a posto nikad nisam nesto citao o tome, imam xbox live gold, ali nisam nisam obracao paznju koja je razlika izmedju live gold i game pass-a, ako moze neko da mi pojasni u kratkim crtama :smiley:

Xbox Live Gold ti omogućava multiplayer, dobijaš 4 igre besplatno mesečno, kao i popuste na druge igre. Dok je Game Pass isto što je i Netflix za filmove, servis koji ti omogućava da instaliraš igre koje se nalaze u katalogu besplatno i da ih igraš sve dok ti traje pretplata.

1 Like

Bez golda nema online samo singleplayer

Ja upravo aktivirao xbox live, ali nece da mi kupi fifu i nekog razloga. Support kaze da ima veze sa regionom kao posto placam karticom. Jel ima neko resenje za to?

Ima, da kupiš Microsoft gift kartice redeemuješ ih na sajtu i za taj novac kupiš Fifu.

Jel znas neki pouzdan sajt mozda za kupovinu gift kartica?

Cdkeys, g2a je dosta pouzdan u posljednje vrijeme

Stavi američku adresu na Aljasci i onda stavi karticu. Ja tako kupujem godinama :smiley:

1 Like

Isto i ja.Nema ni porez na aljasci

1 Like

Svi imamo adrese na Aljasci, uključujući i mene. :slight_smile:

Nekom kartice prolaze nekom ne. Meni ne prolazi ni paypal.

I ja sam stavio Aljasku, nalog na US, ali ne prolazi kartica jednostavno. Ali dobro, kupio sam gift karticu pa ce onda valjda hteti. :slight_smile:

Ciju karticu imaš?

Erste banka, debitna, master card.