Crni petak 2017 MS STORE

Kod mene je visa iz addico ona prepaid i prolazi bez problema

Ne znam, al kupio sam onu gift karticu, cekam danas kad dodjem kuci da je aktiviram, pa cu videti kako dalje :smile:

Intesa, NLB, Unicredit… You name it - I have it. I nijedna ne radi.

Ne moraš čekati, možeš sa telefona ili šta već imaš pri ruci.

Ideš na

redeem.microsoft.com

i pejstuješ kod i to ti je to.

Pa tako ce i biti izgleda :slight_smile:

1 Like

Nije tačno za Unicredit. Uvek je prolazila kupovina preko konzole. Imam običnu Visa electron i sve sam do sad kupio preko nje!
P.S. drugar pazario kod za Deadlight pa sam morao preko VPN-a da ubacim igru u njegovu biblioteku a i svoju (u share-u smo :slight_smile: )

Nije do banke, uvijek je individualno. Meni su radile sve kartice, sad ne radi nijedna.

Hbt, mislim da ovo isto pišem jedno sedmi put, brat bratu.

1 Like

Na g2a prolaze sve sta ima novca na sebi…najbolja opcija za kupovinu

2 Likes

Pa da…taj moj drugar ima iz Komercijalne a njemu ne prolazi. Individualno je izgleda, samo stavi Aljasku kao adresu i miran si. Na kraju valjda moze paypal-om da se placa na M$ store! A drugaru koji ima PS4 jedino preko Amazona mozemo obaviti kupovinu sa mojom karticom…

Ja sam kupio 4 igre i intezina internet kartica prolazi bez problema.

Ja imam visa karticu intezinu osnovno tekuci racun, radilo prosle godine, odjednom nisam mogao nista da kupim (preko store-a). Sada opet mogu, ne znam kako ni zasto nije radilo niti kako je proradilo (nisam nista menjao vezano za karticu, xbox nalog, xbox podesavanja bilo sta). :smiley:
U pitanju je osnovni racun i to dinarski. No sad radi bez problema.

Ma, bitno je samo da je sve sada kupljeno sto je trebalo :smile: ako neko bude voljan, mozemo sutra koju fifu odigrati :slight_smile:

1 Like

Jel igrao neko Deus Ex: Mankind divided, vredi li dati 9$ za nju?

Prešao sam je relativno skoro na XO
Šta znam meni se nije svidela (inače gotivim Deus ex igre) kraj igre je kriminalno loš i bolji mi je prošli deo Human revolution.
Ako ti se on nije svideo neće ni ovaj.
9$ vredi samo znaj da loše radi na xbox one-u iz ličnog iskustva pricam.