Destiny 2 {MT}

Da, ali si igrac sa iskustvom :grinning: ako on prvi put ulazi u Destiny 2 i ne zna ni rejdove ni nista, nece bas svako imati strpljenja za njega :grinning:

Onda mu zelim da nadje takve predusretljive ljude. Ja sam nailazio na tipicne Jenkije :rofl: vrlo su retki bili oni koji su hteli da objasne sve sta i kako.

Sta je sada dostupno na Gamepass, je li dostupan klot D2? Uzeo bih PC Gamepass i malo igrao, pa kada dodje komplet igra samo da nastavim. I je li ima cross play izmedju platformi?

Hmmm znaci sve je unutar GP? Pretpostavljam da je Shadowkeep zadnja ekspanzija. A sta ukljucuje ovaj njihov f2p launcher?

Kako se to uopste proverava? Mislim da dolazi tek za par dana u gamepass.

1 Like

Sve je uključeno.

Pise da hoce. Misim da neces mnogo pogresiti ako uzmes X, kako god okrenes.

Xbox Game Pass subscribers can get access to Forsaken, Shadowkeep, and even Beyond Light as part of their subscription. That’s enough content to make Destiny 2 the only game you’ll need to play for, well, months.

1 Like

Ne razumem bas najbolje kakvi su to dodaci ali pise da Beyond Light dolazi 10. novembra. Hoces da kazes da ti pored toga treba jos neki sadrzaj koji ces morati dodatno da platis pored gamepass-a?

Destiny 2 went free-to-play some time ago, but these expansions have cost money since they launched. The next expansion, Beyond Light, will also be available on Game Pass on the day of its release, November 10.

Nesto mi je sumnjivo da MS nije iskesirao za sve moguce dodatke, posle 7.5 milijardi, ali dobro.

Skidam ovo sve sto je sada dostupno, nesto preko 100gb, samo ne znam kako da proverim te sezone koje tebe interesuju.

Zar nije moglo jednostavno kao sa Destiny 1 :man_facepalming:t2:

Hm, izgleda da ipak ne dolaze uz DLC-ove.

Note: Destiny 2 expansions included with Xbox Game Pass do not come with Season Passes. Unlock access to the currently active Season in-game for 1000 Silver.

Kakvi su ovi silveri koje spominju za otkljucavanje sezone? :thinking:

I koliko sada to sve zajedno kosta?

Uh. Mozda iskesiram ako se bas navucem. I sta tacno dobijas u sezonama, deder opisi malo za nas sa jeftinijim ulaznicama. :smiley:

1 Like

Hmh, znaci moze se i bez toga.

Uzimas onda S? Series S.

Evo da ti pomognem, pise u levom coskicu da je optimized za series X :smiley:

Ajde sto ne razumem kako ti 4K nije upgrade, ali to sto ga je na kraju hispano-patuljak zalio nekakvom tekucinom stvarno nije ok. Dugujes Xboxu jedno izvinjenje. :smiley:

I ja cu da te krivim ako me navuces na Destiny, samo mi jos to fali. :smiley:

Kako ste nahvalili i ja se razmišljam da počnem igrati :wink:

Koliko je meni ovaj Destiny postao dosadan i to samo zbog jedno te iste vrste neprijatelja. Imas 3 vrste neprijatelja i onda dodatne iste te 3 samo zaposete. Bukvalno sam se smorio na drugoj ekspanziji dvojke.