Destiny 2 {MT}

Mogu li ja za početak da pređem sam kampanju? Pa posle da vidim šta i kako dalje? :smiley:

Kakva je kampanja uopšte?

Dosadna.

Da Outer Worlds ovako grafički izgleda gdje bi mu kraj bio.

(nisam još uvijek počeo da igram Destiny, gledam ga na youtube :joy:)

Hahaha, a moguce i jer sam je ja spičio samo da bi prešao. Ali realno, ko još igra Destiny zbog priče?

Edit: Stalker Destiny ako nisi igrqo moras da probaš, najbolji osećaj pucanja u. ekoj igri po meni, posle Halo :smiley:

1 Like

Kampanja je toliko dosadna da nemam reci. Mozda ja gresim sto insistiram na solo igranju, ali me dosta odbija sam koncept misija i genericki protivnici.

Skoro svi protivnici padaju iz jednog-dva pogotka, autoaim rastura, bukvalno nema teoretske sanse da poginem osim ako ne zaspim od dosade. Na pola sam one prve “crvene” kampanje, kada ce da pocne da bude zanimljivo?

Cut scene su prelepe, ali mi uopste nije jasno o cemu se radi. Uopste, jako je lep shooter, Bungie super radi futuristicka okruzenja a backgroundi su im specijalnost. HDR je doduse uzasan, trazio sam neke tutoriale kako da kalibrisem i izgleda da ne vredi.

Kapiram da ja nisam bas toliko dobar i da je endgame brutalno zahtevan, i da bi me izuli u crucible-u, ali treba doci do tog nivoa i probiti se kroz okean dosade i generickih protivnika u kampanji… Da je preskocim? Upravo sam dostigao onaj neki 770 power level, pa ne znam kud dalje. :smiley:

Destiny 2 postaje sve ludji kako napreduje kampanja, tako je sada sasvim pristojan single player shooter, ne mnogo losiji od ranijih Halo izdanja.

Izgled futuristickih ambinijenata je, jos jednom, neverovatan. 4K screenshot na obroncima IO-a iznad kojih se pomalja ogroman rotirajuci Jupiter, uz obeliskne gradjevine vanzemaljske arhitekture ostrih ivica, moze komotno na wallpaper. Mrzi me nesto da cekam next gen patch zbog 60 fps, igra je vec sada eye candy.

2 Likes

Ne mnogo losiji od ranijih Halo?
Nemoj da bude RIOT na 3,2,1.

Da losiji je mnogo. A ima 200x bolju grafiku od Halo, ne i artstyle. Profo ne mesaj se, pusti me da budem fanboy bar za Halo.

4 Likes

:heart: Dreaming City :heart:

1 Like

Ne znam kako se zovu ove lokacije do sada, samo klikcem po planetama i jos uvek prelazim “crvenu” main kampanju.

Najbolji utisak su mi ostavila futuristicka okruzenja, a koliko sam video, Dreaming City mi vise vuce na neku psihodeliju?

U svakom slucaju, za razliku od generickih i uglavnom laganih neprijatelja za sada su mi lokacije mnogo jak segment igre. Oruzja takodje. Ni jedna igra nema tako dobar osecaj pucanja cini mi se.

Nisam bas siguran zbog cega su ga fanovi toliko kritikovali.

@jahalang0112 sta da radim sa skupljenim starim oruzjima, neki salvage za delove koji treba da koriste necemu?

Onaj glimmer koji mora da se skuplja za palim neprijateljima (koji smor), sem sto se njime kupuju nekakve bounty misije, cemu sluzi?

Levelovao sam tek na season 2 rank - sta sada to meni znaci koji nemam kupljene sezone?

Ovo cujem jako cesto, i ne razumem, licno. Ne znaci da nije istina. Ja mogu 5 shooter a da nabrojim koji imaju bolji osećaj, za mene licno, od Destiny-a.

Mozda zato sto je 30 fps.

“Dobar osecaj” je ocigledno jako subjektivna kategorija. Siguno da se ne moze meriti po relisticnosti sa npr mehanikom pucanja u Last of Us 2, ali kada su u pitanju ti neki trigger happy shooteri, mislim da je i @n00dle hvalio Destiny u tom kontekstu. Pitaj boga sta tu sve utice (reagovanje na pogodotke, npr, neprijatelji se onako teatralno bacaju kada umru ili dezintegrisu uz dosta efekata, pa jacina autoaim-a, recoil koji je bas kako treba, mele udarci…), a varijetet oruzja, klasa i pod-klasa je takodje odlican. Nisam ni stigao do tih nekih perkova, prosto onaj neki osecaj osnovnog pogotka sa prvim oruzjem u igri daje satisfakciju, isto kao sto je i u Diablu super osecaj udaranja. Nema veze ni sto je 30 fps, meni ne smeta toliko za single, sigurno ce biti jos bolje u 60. Zvuk oruzja mi se samo ne svidja, nekako je supalj, ali su slusalice sa basom malo poboljsale utisak. E da, jos jedna stvar mi je bezveze, loot se jedva razlikuje od glimmera i municije, nekako je bledunjavo sve to…

1 Like

Hm, ne secam se da sam i video te “povrće lopte raznih boja” :smiley: Moj bedan loot na pocetku igre izgleda kao ovi plavi kvadri na slici, ne znam ni sta je ovaj zeleni trougao. Ovo sa svetlosnim snopovima bih definitivno primetio… ali to su mozda neka bolja oruzja kasnije?

Brate, ovo moje ne izgleda kao ovo sa svetlosnim snopovima na slici… Mozda je ovaj cucnuo, pa jos odozdo, gleda iz neke “zablje” perspektive. Obraticu bas paznju, mogu i da slikam koliko se jedva razlikuje. Iz daljine jedva da ga primetim od gomile rasutog glimmera.

Jel igrao neko od vas Warframe? Nisam neki fan toh looter shooter igara al sam probao i Destiny i Warframe, i nekako mi je Frame dosta bolji. Mada ni jedno ni drugo nisam nista preterano igrao.

Sve zavisi i šta igraš. Ali vremenom ćeš dobijati dosta toga i uništiti katastrofa koliko čega… Sve u svemu otključaj što ranije moguće umbrela decoder. I to će ti dosta pomoći…

1 Like

Warframe je ipak previse nekako low budget, Destiny 2 je bas AAA igra, milionske cut scene, simfonijski orkestar, ludnica.

1 Like

Hajde da se organizujemo za Raid u D2 profo😁
@Milan89SD je za to znam @padawan jesi li ti za ?

1 Like

+1
posebno kad uzmemo bove konzole bolje da sacekamo pa u 60 fps

Ako ti se svidja koncept loot igara i grind, a voliš japanštine, probaj monster hunter.

Otišao znači e…
Ostaje ovo za raid ajmo ljudi da odigramo :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like