Destiny 2 {MT}

Nista od Raidova dok se ne levelujem, za posle cemo videti (cisto sumnjam da ima nesto od ozbiljnog igranja kada izadje nova Fifa, ali ko zna).

MH sam igrao sa jednim drugom preko Game Passa. On mi je daleko bolji od ove dve, mada je i tematika dosta drugacija.

U pitanju je loot grindfest sa tonom contenta. I igra je hardcore kao souls igre po težini kažu ljudi ako ne i teža u endgame.

Ja probao MH i nikako da klikne. Niti znam šta radim, gde udaram i uopšte odakle da počnem. Sama prezentacija igre, UI i HUD su kao sa neke X360. Kao da su očekivali da imamo već neko iskustvo sa serijalom pre ovoga. A baš sam se ložio na igru…

3 Likes

Jako je komplikovana, dok sve ne klikne, i gameplay i player hub, upgrades, augmentacije, skillovi, dekoracije, slotovi, buildovi… Igra je maltene prcih 50-60h tutorial, kao i svaki MH, ali kad klikne, zarazno je mnogo, zato i vecina igraca koji je stvarno igraju imaju 300+ h. A mnogo njih i 1000,2000h u igri koja je u sustini singleplayer/coop.

1 Like

Teža od souls igara nije , a igra nije laka svakako ali traži baš posvećenost ja imam preko 30h a realno nisam ni zagrebao igru :rofl:
Igra je dobra ima nestvarno puno toga što može da se radi teško je i napisati sve…

Grind je ono sto mene smara izuzetno i nikako mi nije kliknula igra niti me je zainteresovala da joj se više posvetim.

Da, moguce da je teža od souls igara u endgame. To sam napisao. I stojim iza toga. Udji na moj nalog slobodno i probaj protiv Alatreona da se boris, ili prekosutra protiv Fatalisa, pa se vrati da prodiskutujemo :smiley:

Sad se i meni igra Destiny 2. Ne znam jel u medjuvremenu postala dobra, dosta su je kritikovali na izlasku.

Prva Sudbina je bila fantasticna igra za relaksaciju krajem dana, bilo da obavljas strajkove bilo da se napucavas u cruciblu. Jedina igra gde sam aktivno jurio pojedinacne puske.

I da, osecaj pucanja nenadmasiv.

Warframe probah, doduse na konzoli, odbio me podosta. Vazdusasti, low-budget osecaj, barem u tih prvih nekoliko sati.

Sa Monster Hunterom sam imao trojni problem – s jedne strane mnogo su sve zakomplikovali, bas onako japanski, s druge strane osnovni gameplay nije bio bogznasta (mada to je moglo biti i do odabira oruzja), a s trece sam konstantno zapadao u onu nezgodnu zonu kad se zapitas ‘sto sve ovo uopste radim pobogu’.

1 Like

Monster Hunter ima specifican gameplay i kada igras sa razlicitim oruzjima kao da si drugu igru upalio, to svi koji dugo igraju igru kažu, uključujući iz mene.
Ako igras sa LBG ili SnS ili DB npr, i onda uzmes GS,HH, GL kao druga igra za svako od tih oruzja.

Ja tačno razumem zašto se većini vas igra ne dopada tj nije vam kliknula. Dosta je komplikovana za shvatiti, odnosno puno vremena treba uložiti u nju da bi pohvatao konce.
Teško je iz mog pera ili pera nekih ljudi da nateraš da ti se igra svidi, kad ti na početku ništa nije jasno.

Ja mogu i neki dan da uzmem da vam strimujem, čisto da vidite kako igra izgleda kad je igra neko ko je dobar u njoj i ima 600+ sati.

1 Like

Hahaha tako ispada, ali znas da nije tako :grin:

#facts :joy:

2 Likes

Monster hunter smara #fact
Ovo je tema za destiny ,večeras hajde na live da pržimo :grin:

Možda bih i probao, ali sad mi sve deluje prekomplikovano. Već vidim scenu, kao kad bih ja morao nekom da objasnim, u par crta, kako je Titanfall 2 jednostavan, i da se u nekoliko mečeva nauči sve…
Očiglendno je da treba uložiti ogroman broj sati da bi postao kompetentan i ravnopravan sa ostalim igračima, kao i da se savlada mehanika same igre. Međutim, samo pomisao na to me odbija od početka igranja i potencijalne “zaraze”…

5 Likes

E bio si u pravu, ipak se bolje razlikuje loot od glimera. :thinking:

1 Like

Ma secam se u D1 kad krenu da iskacu zlatni engrami iz nekog bossa, radujes se ko kockar.
Onda naravno ispadnu sve duplikati, ali jednom u sto godina bude neka nova egzotika, jos ako ispadne nesto za sta si dugo farmovao, lele.

2 Likes

Nez dal smem ode pola godine min a možda titanfall 3 izađe moramo tamo

Ti se drzis samo proverenih igara, Titanfall I PUBG. :smiley: Prosli put sam slucajno video koliko imas sati u PUBG, samo sto nisam pao na dupe.

Inace bas bih voleo da igram nekada sa vama, ali nikada nismo online u isto vreme.

2 Likes

I necu da cujem da to nije mnogo.

@jahalang0112 koliko imas u Destiny sati?

2 Likes

Ako nemas od glavnih exotik oruzja i armora sto treba…tesko ce biti u D2…npr raid-ovi traze osim levela i posedovanje odredjenog oružja na primer “izanagi’s burden” sniper ili armor koji donosi extra damge u datom trenutku… Dovoljan je jedan neiskusan da se Raid oduzi po nekoliko sati…
Batalio D2 a imam sve od oruzja i armora…cak i “not forgoten” sve sto ima dostigo sam dosta je za mene

1 Like

Brzo bi se ti snasao u Destiny ako si ok igrac u Titanfallu,nije velika razlika u napucavanju

1 Like

Moram priznati da ste i meni probudili zelju da je jos jednom isprobam ali posto je dolazak fife pred vratima, znam da necu imati vremena. :worried: