Destiny

Nezz koliko ste culi,ali stize veliko nerfanje Auto Rifle-ova jer su OP,a Scout Rifle dobiva buff.Meni je to dobar potez jer Auto Rifle je definitivno OP naspram Scout Rifle-a u Mid-Long range combatu

Samo da opet ne srozaju previse.Treba nerf,ali ne jako i da nadorade taj loot i reward sistem vise,zbilja je glupost kada se toliko dugo boris s boss-om u strike misiji i kada ga napokon ubijes ne dobijes apsolutno nista.Ako to urade nema sretnijeg od mene

Kako vam se cini Cydonia- AR 3 - Auto Rifle? btw. sa njom igram, sada gledam da uzmem neki machine gun…

Dobra je, ona ima ok odnos impacta i fire rejta. Ali cim ti naidje na dropu ili kod gunsmitha Shingen C ili E, uzimaj i ne pitaj koliko :slight_smile:

Machine gun ti je heavy weapon i njega koristis umesto rocket lunchera, i ima veoma mali magazin. Meni je luncher bolje resenje.

Sent from my phone using Tapatalk

To zavisi od puske do puske. Moj machine gun ima 52 u sarzeru i mogu po sest sedam ljudi da ubijem u mp-u sa tim, ako ne i vise.

Krecu se od 30tak do koliko znam 60-70 po sarzeru

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bez ijednog upgrade-a,uf brate sto mene ne nadje

Evo sto bi mogao donijeti novi DLC

​Destiny Leak Shows What Future DLC Could Bring


It’s no secret that Destiny is going to get bigger in the months and years to come; Bungie has already announced two expansion packs for the game. Now, thanks to an odd-looking bug, we’ve gotten what appears to be a look at what those expansion packs will add.

This video, posted to YouTube by Scott M, shows a weird bug that locked the player out of all missions (including Tower) while simultaneously revealing every mission on the map.

Destiny player Ben Kinsella says he’s the one who originally experienced the bug, and uploaded another similar-looking video:

It shows a number of new strikes and two new raids, all housed on planets that came with the base game. One of the raids takes place on Reef, where the Awakened queen and her jerkface brother live. The names of the expansions in the video match up with the names of the planned DLC expansions: The Dark Below, which will be out sometime in December, and House of Wolves, which is coming sometime next year. It also shows the Iron Banner, a free multiplayer event coming in October.

Here’s the new stuff:








Bear in mind that while this bug does appear to reveal a number of new additions that line up with what we’re expecting from the expansions, there could well be other additions like new gear, bounties, crucible maps, etc. It’s also not clear whether the expansion content is already on the game disc—it’s possible (or even likely) that the icons on the map are just placeholders for new content that will be delivered digitally.

Majku im njihovu i njima i DLC-evima,zalost.Ovo izgleda kao solidan dodatak da se razumijemo

Zaista se nadam da ce da poprave loot sistem jer ovo vise nema smisla. Sinoc sam odradio weekly nightfall strike i dobio 6 strange *****ih coins-a! Ostao sam bez teksta. Samim tim sto se na heroic strike-u dobije 9 strange coins-a ovo deluje jos bednije.

I meni se cini da loot sistem je trash, sinoc sam ih drao i kill ratio 3.0 i dobio sam 000000 veliko nista.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Patch za loot je vec najavljen, stize ove nedelje.

Na heroic stajku na default tezini (mislim da je lvl 22) dobijas samo 3 strange coinsa, na lvl 26 tezini dobijas 6 strange coinsa, a pomenutih 9 dobijas na lvl 28 tezini.

Edit: jesi li dobio jos nesto osim coinsa? ako je samo to, onda je stvarno malo

Nightfall je 28 level i nema respown-a za razliku od heroica-a. 3 ili 4 puta smo pokusavali da bih na kraju dobio samo pomenutih 6 coins-a. Tuga…

Au, to je bas ocajno. Videcemo sta ce uraditi taj patch, najavili su da ce poboljsati i te nagrade posle odradjenih misija/strajkova.

Takodje u mp loot je los, ponekad prvi na listi ne dobije nista, a zadnji na listi dobije najbolje iteme. Sve je nekako random, nema nekih pravila.

Ja sam dobio 9 ali zato su dvojica pored mene dobili legendary i exotic weapon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my phone using Tapatalk

Istina do istine :smiley:

Bungie Promises Changes to Material Farming in Destiny

Bungie plans on changing the way players farm materials.

Speaking via Reddit, Bungie community manager DeeJ said: “If you come back for more, we’ll let you hunt more than gather,” before adding that Bungie is indeed listening to feedback and that players have “been heard.”

The response from DeeJ comes in reply to a post from a disgruntled player. Reddit user PolygonMan expressed his disdain for repetitive chest farming to acquire specific materials used to upgrade armour at higher levels.

“[…] Chest farming isn’t just grinding, it’s boring,” PolygonMan writes. “It’s incredibly boring. After making a game with fantastic combat (that famed 30 second loop!), tying end-game progression to something as stupid as running around in a circle opening chests… who thought of this?”

In the latest weekly update, Bungie revealed a few things they’ve been keeping secret, one of which is “new economies to equip you with upgrade materials.” Also announced were new shaders, ways to preview items before purchase, and “maybe even a more generous Cryptarch,” although Bungie notes that “he’ll still be sort of a b*stard.”

Kazu, bolje kasno nego nikada, ali je ovo kasno, je vec upgrejdovao svu i opremu i oruzje koje sam zeleo i trebalo je poprilicno grindovanja. Oh well…bice dobro kada izadje DLC

Bilo bi sjajno da izmene ovo, jer sam ja licno ostavio Destiny na stranu na LVL 27 upravo zbog ovoga. Posle zavrsene glavne kampanje sam igrao mahom MP i moglo se normalno napredovti do LVL 26, ali onda je na scenu nastupila imbecilnost zvana, 50 komada ovoga i 50 komada ovoga da bi uradio upgrade, i sto je najgore to se mora raditi opet i opet i opet u krug za svaki upgrade. Neka se malo … sto se mene licno tice. Ni sjajno napucavanje nije dovoljno da me natera ovo da radim :frowning: ako izmene/izbace ovaj nacin upgrade-a, eto me nazad, ali cisto sumnjam da ce izmeniti dovoljno da se izbegne ista metoda skpljanja resursa. Da su stavili, na primer ubiti 100-200-500-1000 necega ili zavrsiti tu i tu misiju i dobijes upgrde, ok sa tim bi se slozio, ali juriti po mapi ko majmun i traziti resurse, to mi je jako glupo.

Ok dobijes ili kupis armor u zavisnosti da li si igrao misije ili recimo kao ja MP, to je ok. Ali meni je problem kada trebas da uradis uprade sve ga sto si dobio, onda nastaje grind za resursima, koji zaista nema nikakvog smisla i koji mi ubija kompet igru. Smorio sam se u pokusaju da uradim legendary set komplet armor-a i oruzija, jer treba toliko resursa, da morate potrositi minimum 2-3 sata jureci po mapi razne resurse za samo jedan deo opreme. Uzas! Ko je smislio ovo treba ga … bolje da ne kometarisem, ali shvatili se sve, za prmer drugima, kazna za glupost :slight_smile:

Možeš i sa drugom opremom da dostigneš LVL 30, ne mora biti samo raid, nego moraš full nadograditi jedan exotic i ostalo legendary.

Hah, nije tako bilo neposredno posle release-a. Evo sada sam video i u pravu si. Nedelju dana nakon release-a je svako ko ima legendary set + exotic mogao da se leveluje do 30, izgleda da su “izbalansirali” nešto.

Tada je problem bio što nema dropova pa da bi se levelovao morao si da igraš baš kao manijak.