Diablo 2 Resurrected

Ja cekam day one pa uzimam. Blizz je to pa mi se ne radi preorder ali sam bas u hajpu sa igru.

1 Like

A mozda si u pravu, tu ce imati gift pa cu moci da ga uzmem. Za sad izgleda i da hocu ne mogu.

1 Like

Nikako preorder. Blizzard je u raspadu, imaju tuzbu od strane Kalifornije, glavni ljudi odlaze. Predsednik kompanije J. Allen Brack je otisao, a bas pre dan, dva otpustili jos 3 osobe izmedju kojih je lead game director za Diablo 4. Tako da je svaki proizvod koji izbacuju pod znakom pitanja. Pogotovo Blizz jer su oni najneprofitabilniji studio pod Activision-om.

Edit. Btw sada se setih da je radi VIcarius Vision koji je radio Crash trilogiju, to je ipak svetlo na kraju tunela da nece doziveti W3 Refounded sudbinu. :rofl:

1 Like

Koji fail, sta napravi los menadzment od jedne sjajne kompanije koja je stancovala hit za hitomā€¦

Ima tu joÅ” dosta njih koje treba saseći da bi se stvari popravile. Isto tako na Activision strani, koji su doprineli stanju u Blizzardu. Anemičan stav menadžmenta kada je tužba pokrenuta samo govori u prilog tome da je to i njihova interna politika: ā€œako ne spominjemo ovo i gurnemo pod tepih, vremenom će nestatiā€.

Jedino mi je žao velikog broja ljudi koji radi tamo, voli te igre i zaista žele da naprave neŔto posebno.

1 Like

Ma da, menadzeri su u 90% slicajeva totalni idioti. Znas za ovaj poslednji slucaj iz rusije?

Bio ogroman topic na Eri o tome, pa se ispostavilo da je ā€œbig data algoritamā€ verovatno totalno omasio i doveo cak do otpustanja nekih najproduktivnijih.

Drugar dobio kljuc za betu pa mi je posudio nalog da probam igru. Nisam nikada igrao dvojku i dosta se razlikuje u odnosu na treci deo. Za grafiku necu nista pricati jer sam je probao ma pc-u a ja cu je igrati na one x-u kada izadje. Malo sam probao druida i izgleda mi zanimljivo.
Ne znam, meni se sve to svidelo na prvi pogled tako da mislim da ovo nece usrati.

1 Like

Danas izlazi. Ko igra na kom sistemu?

1 Like

Ja cu verovatno na PS, posto ne znam kako bi mi gurao igru PC sa i5 i 1050 sa svega 8gb ram-a. :rofl:

1 Like

Drugar i ja cemo biti na kutiji, uskoro.

1 Like

Ja se mislim da ga turim na kutiju

1 Like
2 Likes

Siiiickkk brooo
Kako bolesna konzola! :exploding_head::exploding_head::exploding_head:
Bukvalno bez teksta.

1 Like

MožeŔ da učestvujeŔ, možda te strefi

1 Like

Posle lika koji je nazvao dete Tyrael mislim da su mu sanse minimalne. :rofl:

1 Like

Jel treba na tweeteru da napisem komentar ili ?

:rofl:

1 Like

ARE LEGAL RESIDENTS OF THE UNITED STATES, ARGENTINA, AUSTRIA, AUSTRALIA, BELARUS, BELGIUM, BRAZIL, BULGARIA, CHILE, CROATIA, CZECH REPUBLIC, DENMARK, EGYPT, ESTONIA, FINLAND, FRANCE, GERMANY, GREECE, HONG KONG, HUNGARY, ICELAND, IRELAND, ISRAEL, ITALY, JAPAN, KAZAKHSTAN, LATVIA, LITHUANIA, LUXEMBOURG, MACAU, MALTA, MEXICO, THE NETHERLANDS, NEW ZEALAND, NORWAY, PEOPLEā€™S REPUBLIC OF CHINA, PHILIPPINES, POLAND, PORTUGAL, QATAR, ROMANIA, RUSSIA, SAUDI ARABIA, SERBIA, SINGAPORE, SLOVAKIA, SLOVENIA, SOUTH AFRICA, SOUTH KOREA, SPAIN, SWEDEN, SWITZERLAND, TAIWAN, THAILAND, TUNISIA, TURKEY, UKRAINE, THE UNITED KINGDOM, AND VIETNAM

ā€œARGENTINAā€

cachorro-dog-smile

7 Likes

Da se nadovezem na sebe.
Prijavio sam se pa Ŕta bude. Konkurencija je prejaka pa ne očekujem niŔta u suŔtini al aj.
Kad vidim kako ljudi žive Diablo mene sramota Ŕto sam ovoliki fan :joy:

1 Like

Ova konzola bi brzo crkla u mom domaćinstvu. Ukućani bi je prskali svetom vodicom.

8 Likes