DOOM

Evo krenuo sam…
Luda kuća. Nisam navikao na ovako brze igre, pa ćemo videti koliko će mi oko izdržati.
Inače, i normal težina mi za sada predstavlja izazov.

2 Likes

Inace ja nenadano juce zavrsio Doom.

Poslednji boss se uopste nije salio. Posle prvih 4-5 pokusaja sam bio spreman da gledam po netu savete kako ga pobediti, jedino me lenjost sprecila. Na kraju sam smogao koncentracije da zapravo obracam paznju sta radi, jer je borba isla ko neki arkadni shoot-em-up, sa sve fazama i telegrafisanjem napada.

Kako to vec ide, na kraju sam ga pobedio neocekivano, kad sam vec bio spreman da odustanem. Prilicno epski.

Odmah sam posle obrnuo opet deo prvog nivoa, cisto da vidim kako mi ide. Mnogo bolje nego prvi put, kad sam se tociljao ko na rolshuama, a otprilike tako i ciljao.

E da, end credits su mi se mnogo svideli. Nista specijalno, al barem nisu samo milela slova uz crnu pozadinu.

1 Like

I jace zavrsih DOOM, takodje nenadano, ali sam ga vec dovoljno razvlacio (ne voljno), pa rekoh da izguram do kraja.

Totalno stoji zamerka da je u zadnjih nekoliko misija kvalitet dizajna mapa opao, cisto se vidi da je ponestalo vremena ili sredstava. Ali sveukupno odlicno iskustvo. Retko koji fps ti pruzi 17h (koliko je meni trebalo na normal) konstantne freneticne zabave. Ogromna preporuka svima ko god okleva.

1 Like

Heh, poceo sam Doom na PC-u, ispocetka, i komp mi se gasi, verovatno se nesto pregreva. Posle jednog od gasenja, Doom save se posle jucerasnjeg celodnevnog igranja corruptovao. Sat vremena trazim nacin da ga povratim i ne vredi. PC gaming. Mislim da cu nastaviti dalje na PS4, ionako sam presao dobar deo igre.

Citam tvoj post i samo se preznojavam. Never again.

Toliko sam duboko pustio korenje u konzolni gejming da mi mis+tastatura uopste ne fale, a nije ko da Doom izgleda ne znam koliko bolje na monitoru nego na ogromnom tv-u.

Procitao sam Digital Foundryjev article, nije ko da pricam napamet. :smiley:

Danas sam ga malo cistio od prasine. Covece, mislim da sam dobio trajno ostecenje pluca.

Ne izgleda btw uopste bolje, potpuno je isto (skoro na max podesavanjima). Ali nisanjenje sa misem je god mode u odnosu na konzolnu verziju. Imam utisak da mi ne mogu bas nista. Jednom sam slucajno poginuo kada sam naleteo na kontejner. Al dzabe sve, kad se restartuje i corruptuje.

Cekam dakle novi Quake. Ako me zainteresuje, time to upgrade baby.

A new #DOOM patch arriving 3/29 will enable 4K resolution for Xbox One X and PlayStation 4 Pro!

The long-awaited 4K resolution upgrade for Doom is finally almost here.

When the Xbox One X launched, Microsoft revealed that a number of games were in line to get “enhancements,” which could include visual upgrades like added HDR or 4K resolution. Doom was on the list to receive a 4K upgrade.

As a surprise, though, the official Doom Twitter account revealed that the game’s 4K update is coming not just to the Xbox One X, but to the PlayStation 4 Pro as well.

1 Like