EA objavio pretplatnički servis za Xbox ONE: EA ACCESS

Ode vrlo brzo :slight_smile:

Zahvaljujem :beers:

1 Like

Ja malopre dobio, nisam ni znao da dele, tj zaboravio :slight_smile:

Jedno pitanje za vas koji imate EA Access. Jel se i vama kao i meni od juce do danas izgubilo pola igara? Video sam juce da su bile dve NFS igre, Start Wars, i jos dosta drugih igara…sada ima oko 20-tak igara. Ne mogu da se setim, ali dosta igara se izgubilo od juce.

Jel moguće negde u BG kupiti EA Access?

@ROCKNROLLA sve su na broju

@Markic www.cdkeys.com

Sad jesu. Dva dana posle. :slight_smile:

Ljudi pitanje jedno ako nemam xbox live da li mogu da kupim ea access i igram igre ? tj. ne mp ali sp ? i gde je najbolje kupiti na cdkeys.com?

nije ti potreban Xbox Live Gold da bi koristio EA Access. Naravno, za bilo koju multiplayer igru iz Ea Access servisa treba ti i aktivna XBL Gold pretplata. Što se tiče cene, sve iznad $30 (za godinu dana) je skuplje od onoga što direktno od EA možeš da kupiš.

ja skupljam pare za xbox pa planiram da kupim u buducnosti a ovo mi odgovara zbog sportskih igrica a verovatno bih kasnije uplatio i XBL Gold

Na www.G2A.com

Ne znam da li je neko napisao.

Jos u oktobru dodali su Fight Night Champion, Burnout Paradise Remastered, Army of Two…

Odlicna igra. Sa burazerom sam je presao na X360 u Split Screenu. Pamtim je kao igru koja nam je donela brdo zabave :slight_smile:

Fight Night takodje. Ne znam kakav je Champion, ali se secam da sam bezao iz skole da bih igrao 4ku :slight_smile:

Ne znam zasto EA nije objavio, ali SW Battlefront 2 je u EA Access-u.

2 Likes

Upravo igram, i jos ne mogu da skontam sta su hteli da postignu sa igrom, toliko losih modova ima, neke ni nisam mogao da igram, jer fale igraci.
U proslom delu sam imao vise od 100h, bilo je dosta dobrih modova, i generalno je sve bilo bolje.

https://ticgamesnetwork.com/platforms/xbox/madden-19-added-to-ea-access-vault/

Mozda nije mesto, nadam se da ne gresim. Na cdkeys.com imate akciju za ovaj servis. Mesecna pretplata stoji 1,59e. Nije lose ko zeli da proba.

1 Like

Anthem je upravo dodat u Vault na EA Access. Tako da ko je pretplatnik ovog servisa moze da proba ovu igru od koje se mnogo mnogo ocekivalo.

2 Likes

Zanimljivo je da je Anthem sada 2500 fizicko izdanje u radnji Games a izasla je ove godine.

Prilagodjavaju se cene digitalnih i fizickih izdanja, lose kritike, losa prodaja.