EA objavio pretplatnički servis za Xbox ONE: EA ACCESS

Ma koja prodaja. Anthem i fallout 4 su delili apsolutno free jedno vreme :smiley: Očajne su igre… Pogotovo anthem, nema sadržaja, kratka igra, bagovita… Baš me čudi da ranije nisu ubacili…

Jel dostupan A Way Out na EA Access-u za Xbox? Ne nalazim na sajtu da je dostupan ni na Xbox-u ni na PS, Wiki kaže da je dostupan samo za PS, a u maju je bilo najavljeno da dolazi zajedno sa BF V i pojavljuje se u reklami za Access
Uplatio bih EA Access samo zbog te igre i Unravel 2 za koju znam da je dostupna.

Jel ima Anthem single player kampanju? Probao ih malo kad je već džaba.

Nije dostupan još uvek.

Da, imaš single player kampanju, ali ako kreneš da igraš, obrati pažnju da u podešavanjima namestiš tako da ti bude onemogućen matchmaking. Igra je zamišljena da se igra sa grupom ljudi, tako da će ti tražiti još dodatna 3 igrača kako biste igrali misiju. U suštini, nebitno je da li igrate 4 ili samo ti. Razlika je u broju neprijatelja, njihovoj snazi i količini health-a koji imaju.

To meni kaže drug sa kojim sam išao da mu pre order-ujem igru za PS4. Sve je lepo, grafički, interesantna, zanimljiva, ali… dosta fali dobrog sadržaja da bi igrače duže zadržala.

Jedno pitanje, da li ima neke veze ako aktiviram EA ACCES uz GAME PASS ULTIMATE, tacnije da li je neki problem da i jedna i druga pretplata budu aktivne?

Hvala. Aktivirao sam mesec dana, da probam, nekih 1.70€ je na CD keys probni period od mesec dana.