Fallout 4

Ma ne moraš se cimati bezveze, obrisao sam je već. Mislim mogu je skinuti opet, to je najmanji problem, ali jednostavno nešto tj. većinu više ovaj e8400 ne može da izgura a nešto mi se preterano ne igra na low iskreno. Možda i bolje ovako, da uzmem fino da završim mad max pa onda da mogu falloutu da se na psu posvetim ko što treba.

Igra je ekstra!
Ovo mi je prvi Fallout i stvarno sam fasciniran, treba vremena da se uklopis u igru, pogotovu ako si nov u Fallout serijalu.
Zarazen sam ovom igrom, losa strana je sto je igram na LOW podesavanjima, ali uskoro uzimam PS4 pa cu videti da kupim iako nikada ne kupujem igre koje nemaju multiplayer.
Bas me zanima do kojeg dela ste vi stigli, ja sam u Glowing Sea do onog naucnika Vigala i ubio onog lika “crouser” sta vec nisam siguran kako se tacno kaze.

Igra je ekstra!
Ovo mi je prvi Fallout i stvarno sam fasciniran, treba vremena da se uklopis u igru, pogotovu ako si nov u Fallout serijalu.
Zarazen sam ovom igrom, losa strana je sto je igram na LOW podesavanjima, ali uskoro uzimam PS4 pa cu videti da kupim iako nikada ne kupujem igre koje nemaju multiplayer.
Bas me zanima do kojeg dela ste vi stigli, ja sam u Glowing Sea do onog naucnika Vigala i ubio onog lika “crouser” sta vec nisam siguran kako se tacno kaze.

26 lvl 38h u igri

@Danijel
Kažu u Kamelotu da te odavno nisu videli…sada mi je jasno zašto…

Ko se igra na PCju i ima problema sa frame rate-om, stutteringom i crashevima, neka proba sledeći patch:

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/332/?

Ako isproba neko sa 1GB vRAM i 4GB RAM neka javi kako radi :smiley:

Probaću ja pa javljam. Jest’ da sam je obrisao al ionako stoji download quee prazan a 50mbita propada uprazno

Ajde probaj pa javi. Meni je u naseljenim mjestima fps postajao fpm (frames per minute, jelte).

Strasno, nema me nigde. Posao kuca a kad sam kuci gledam da nisam kuci vec skoknem u Boston 2277 godinu.

Malo sam jace zasao u main story ne zurim nigde da zavrsim to a level 40 sam lol.

Fala bogu Bethesda je pokupila nesto od New Vegas:

Elem ko se brine za frakcije(kojih ima 4) mozete sa svakom da dodjete do neke tacke. Znaci posebni questovi i questovi koji se ponavljaju pa vrv mnogo puta da ne kazem beskonacnosti, ali nista nije nemoguce s obzirom da se lokacije resetuju(loot, protivnici, terminali). Tako da sve moze da se isproba a ako nista drugo samo zarad xp-a i companiona da se sprijateljite sa svima.

E postoji tacka kod koje se prvo grana i gde mogu da se stvore neprijatelji to je quest Battle of Bunker hill znaci dotle komotno sa sve 4 strane moze da se saradjuje, posle tesko, tj. ne.

Takodje preporucujem da ne trazite na fallout wikia info o companionima jer ima teskih spojlercina.

Nista zivo ne trazim na netu niti citam spojlere. Sve istrazujem i cackam. Plus sto po navici ili kucnom vaspitanju i usmerenju prvo sam dobar lik i svima se trudim da pomognem i spasim svet. A onda ide drugi prohod u ovom slucaju sa suprotnim polom i skroz zlim likom znaci maximalno zlo :smiley: Igra bude totalno ludilo sa zlim likom. :smiley:

Tugica. Cini mi se da cu morati one vjestice da odrobijam, nema nista od Fallout do daljnjeg

Ustvari nije samo ini fajl u pitanju. Ini fajl je samo na onom linku, treba da se skine i ENBInjector koji bi trebao u realnom vremenu da sredi game freezove i fps dropove, ali meni stvarno uopšte nije pomoglo

Uf ne bih ja jos ubacivao enb u ovo cudo, radi jedva i ovako. Imate ini fajlove u documents folderu i u folderu gde je instalirano neke stvari moraju dva puta da se pisu.
@Danijel takvi plejtruovi su najjaci. Kad svakoga kokas. Zato je kuce najbolje, uopste te ne osudjuje sta god da uradis. A ostali companioni cak ne moraju da budu sa tobom, ako su u blizini i cuju da si uradio nesto odma ce bude taj i taj liked/disliked ili loved/hated that. To mi se desilo jednom, pricam sa nekom ribom, jedan companion na istoj lokaciji al u drugoj sobi fazon. I kazem nesto sto mu se nije svidjalo i odma he hated that.

Reko cek malo, load save i posaljem ga na drugi kraj mape lol.

Probao sam ja i sa tim inijima, bez enba, menjao fov i sve ostalo iz linka koji je okačio mislim Jovan. Nope, neće na mom smeću i idemo dalje :slight_smile:

Bros of Steel intensifies

@Garrus Swagarian
Je li ovo tvoj Screenshot?
Ukoliko jeste, znač blago ti se, ovo grafa na ultra?
Ja igram na low:doh:, msm mogu na medium ali zbog fps-a na LOW, smaram majku da mi uzme PS4 ali nece “Postoje preče stvari” (Što i jeste tačno ali nisu mi odavno ništa uzeli ::hihi)

Odavno veceg cara od fRONTEZZa nismo imali na forumu, okana mi.

Ima da napravim posebnu epizodu XBR got rekt samo za njega.

@S.T.A.L.K.E.R.
hahaha što ?
Pa realno, ne postoji drugi nacin da sa 15 godina dodjem do PS4, ili postoji ? Mozda bih ipak trebao da opljackam banku ili obijem random trafiku :cool: