Fallout 4

Nisam jos poceo da igram to cu cim zavrsim Mafiu 3 na PC-iju. Stvarno se nadam da ce da poprave to.

Znači, nakon stotina i stotina sati igre, naiđoh na Instigating Gauss Rifle… Za one koji nisu upoznati, to je legendarno oružije sa specijalnim prefixom. 2x veći dmg, ukoliko je meta na full health. U 95% slučajeva i jeste…

552dmg x 2 = 1104
Za razliku od prefixa Two-Shot koji obračunava x1.6

Pade Epic Behemoth iz jednog, jednog, shot-a. Da ne pričam o Mirelurk Queen… Snimih video zapis, al’ neće da ga upload-uje…

Farmaj ovo @Danijel brate, ima da poludiš… :smiley:

Uskoro high-res texture za Ps4 Pro & PC!

Moram priznati da me ova vijest obradovala, jer 110% da Scorpio dobija istu podršku za F4, a i za Skyrim SE…

@S.T.A.L.K.E.R @padawan @Danijel

E nek idu u tri lepe, pa taman sam zavrsio! :rage:

A Far Harbor, Nuka World ?!

Iako sam kompletirao FH 70%, mogu ti reći da je DLC sve ono što je Fallout 4 trebao da bude. Puno mračnija atmosfera. Ganjaj popust kasnije, uzimaj season pass, i ohladi od igre :smiley:

nesto mi se javlja da ces ponovo da spucas hiljadu sati kad uzmes scorpio i izadju teksture :smiley:

Heh, neka, ostavljam vama sa vise slobodnog vremena, tempo izlaska novih igara je potpuno sumanut i vec se “jedim” zbog ovih 60 sati.

Tell me about it. Posle witchera nisam odigrao nijedan RPG nit imam zelje. F4 sam probao mozda 20 minuta, i nije me privukao. A juce saltam programe i skotnam da imam gejmerski channel GINX. I na njemu emisija The First Hour i igraju Witcher 3. morao sam da prebacim jer je malo falilo da je uzmem za PS4 :smiley: a ima toliko toga za igrati :smiley:

Fuck me teksture za PC su velike 58 gb :smiley: :smiley: :smiley:

Nisam se mogao natjerat da završim Far Harbor i započnem Nuka World, ali sad! … Hiljadarka ne gine :smiley:

Fallout 4 GOTY izlazi 26. septembra

Prepa me, ja kont’o neki add-on :roll_eyes:

Kupio prije 2g sve :grin:

1 Like

:muscle: :grin:

2 Likes

Zakasnio par minuta

1 Like

da mu dam jos jednu sansu…
toliko puta sam probao, ali odvratan gameplay me uvek odbijao. 30 fps nije pomagalo

2 Likes

Ako si cekao ovoliko, sacekaj ovaj next gen patch sto ce izaci.

2 Likes

Pa da, to cu i cekati, do tad imam svasta sp da odigram

Evo, cas posla stigao update. :laughing:

https://x.com/klobrille/status/1778449706772820025

4 Likes

Ej kada Fallout 4 u 2024 može da radi u 60 frejmova, nije mi jasno što Hellblade neće… Ninja Theory amateri…

1 Like