Fallout 4

Zanimljivo je kako nikoga ne zanima ova igra, sto bi se ja kontao moglo reci i za ceo svet in general, pa ipak u septembru su najprodavanije igre bile GTA 5 i Fallout 4 :smiley:

Heh, i ja sam pre neki dan pomislio. Fallout 4 je daleko bolja igra od kredita koji mu daju. Izgleda da trziste ipak prepoznaje kvalitet i open world igre bogate sadrzajem nagradjuje, dok vokalna manjina po forumima nalazi zamerke.

witcher or bust politika po pitanju RPG-jeva

1 Like

E sad ide zima i planiram drugi prohod na F4 samo sad lepo ispocetka sa drugim likom i drugim moralnim opredeljenjima :smiley: :smiling_imp:

Obavezno, ako već nisi, uzmi Nuka World!! Možeš mu pristupiti oko 30lvl, a onda možeš okupirati čitav Commonwealth svojom bandom :smiley: Cool shit… Isto sam planirao!

ma ja sam uzeo onu najskuplju verziju u preorderu F4 za 90 ak EUR imam sve DLC ukljuceno za free tj vec placeno.

tako da sad ide Prohod dva sa punim zadovoljstvom :wink:

1 Like

Ja planiram zaglavit u Skyrim-u ovu zimu :smiley: :slight_smile:

Winter is coming :slight_smile:

Ako ne bude vanjan remaster, baš će mi bit “zima” radi onih 60$ :smiley:

Barem na XO mozes dobiti refund(ako ti ne bude valjala) nakon 14 dana, sta te briga :smiley: , e jedino ako vec nisi iskoristio…

Unutar 10 dana od izlaska igre, ako si je prednaručio preko Store-e, ti vraćaju 10$ na račun :slight_smile: It’s not all that bad :smile:

Znam da… A i ako ti se igra ne svidja u roku 14 dana mozes traziti povrat, cini mi se jednom da imas pravo po nalogu

Ja sam ludak za TES, i da ne valja, nikad povrat ne bi tražio :smiley:

Na MS Store-u su trenutno sve Fallout igre na akciji, do 50%. Fallout 4 Digital Deluxe, igra + season pass, košta svega 55$. Sam season pass je 50$ inače.

Džaba… Navali narode.

Ljudi meni pise samo pin this, nemam opciju da skinem Nuka World.

Jel to normalno ili sam nesto propustio?

Pokušaj ovako:

Fallout 4 / Manage / Ready to install - tu bi ti trebao biti spreman Nuka World

E sad… Postoji i ova, neslavna, teorija… NW je u sklopu drugog vala DLC-ova, koji prvobitno nisu bili uračunati u season pass koji je tada koštao 30$, i zbog drugog vala skočio na 50$. Digital Deluxe je uključivao sve do Far Harbor DLC-a, da li su kasnije uključili kompletan season pass, ne znam… Nadam se, tj. trebalo, bi ti sve biti dostupno.

1 Like

Hvala na info.Bas cu probati cim stignem kuci.

Nema na čemu :slight_smile: Javi obavezno da znamo

Bilo je bas kako si rekao,pod manage je bila opcija install i skinuo je. Naravno free nije bilo posebne cene.Ukljuceno u deluxe bundle

Drago mi je. Kako ti radi Fallout? Meni katastrofalno nakon par zadnjih update-a. Em zastajkuje, em svako malo me izbaci iz igre kad uđem u nakrcan settlement…