Fifa 18

Jeste, ispravljam se, ali samo za oldgen. Mi na next genu smo dobili samo FUT DLC.

Aha, nisam znao da su posebno izdavali next/old gen.
Secam se te Fife jer sam ucestvovao na turniru u gradu :slight_smile:

Ja se sećam jer je imam narezanu :slightly_smiling_face:

Bruka i sramota je da ne postoji zasebna igra za najveci sportski dogadjaj na svetu. Bruka.

Ja sam uzimao i opet bih. Jednostavno mi nije to to. Nista mi ne znaci ako ce samo da poubacaju te ekipe itd. Garantujem da nece biti kompletna igra.

Sta ce nam DLC ako ne budu sve reprezentacije sveta i kvalifikacije, stadioni, atmosfera samog SP i ostalo sarenilo.

Nadam se da ce ga nabudziti da lici na nesto bar kad vec pakuju tako.

Slazem se…

Free FIFA 18 World Cup Update Revealed, Release Date Announced

1 Like
1 Like

Jedva cekam ovaj mod bice odlicno. :smiley:

Vise detalja

1 Like

Da nije ovaj mod razlog zašto ove godine Fife 18 nema u EA Access-u? Prošle godine su 17-icu dodali krajem aprila.

Ali ako je free dlc, nema razloga da ne bude u accessu.
Jbt samo 32 ekipe. Meni nema tu draz bez kvalifikacija. Uvek sam s burazerom gotivio da cepamo Aziju, Afriku itd kvalifikacije. Uz simulaciju SP.

Nije samo 32 pise da ce biti i onih koji se nisu kvalifikovali na SP.ali ne i koje sve reprezentacije…

Pa negde sam procitao 32 ekipe sa SP plus ekipe koje vec imaju u igri.

The update, which is available for the PlayStation 4, Xbox One, PC and Nintendo Switch versions of the game, adds an officially-licensed World Cup mode. Expect authentic teams, stadiums, kits, badges, the official match ball and the trophy. It doesn’t sound like EA added an authentic recreation of the inevitable crowd trouble, though.

You can play from the group stage to the final in Moscow in online friendlies and online tournament modes. There’s a custom tournament mode, which lets you use any licensed national team in FIFA 18 to create your own World Cup (Italy, Chile and USA fans - this is for you).

All 12 Russian stadiums to be used in the World Cup are in the game. EA said there are cinematic scenes that go on “long after the final whistle”, which sounds a bit like a threat.

There’s a FIFA World Cup Ultimate Team mode, too, which includes a revised chemistry system (instead of clubs and leagues, nationalities and confederations will be key chemistry components to consider when building and organising your squad), and items that relate to the tournament (items will update based on the performances of players who stood out on matchday).

Also in the Ultimate Team mode are new Icons, “some of the most iconic players from the tournament’s history”, EA said. If Glenn Hoddle’s in the game I’m sure those card packs will fly off the virtual shelves.

Speaking of packs, there’s a “double pack incentive” - for every standard or premium pack you buy in FIFA World Cup Ultimate Team, you get equivalent pack value in FUT 18. Clever.

1 Like

I bolje…realno to prodavati pod full igrom bi bila kradja. “Sibnu” pod DLC i vojla, kao i sve danas…

1 Like

Ljudi zanima me mogu li negde da kupim FIFA 18 ali kod za igru ne disk (ps4)
Na PS store-u nije vise na akciji vec je 60 dolara, a inace mi disk ne zavrsava posao jer sam mislio da shareujem sa bratom.

A nalog poseban da napravite ? Jedan ga aktivira kao nosioca a drugi je gost.
Isti djavo.

Vidite gde je jeftiniji USA ili UK, i tu napravite novi nalog, preko amazona ili g2a kupite novac za psn. Aktivirate vaucer i kupis iz 2 klika.

@fRONTEZZ

2 Likes