Fifa 18

Ja imam US nalog a on UK.
Problem je sto je na PS Store-u 60 dolara pa rekoh da nema negde kod za igru direktno jeftinije.

Pa pogledajte obojica na razmeni. Ja sam stavio Fifu gosta za 1500 din :slight_smile:

1 Like

Samo na jednom akauntu imamo PS+ tako da on ne bi mogao da igra jer je njegov acc kod mene primary.
Da je drugacije uzeo bih sigurno. :slight_smile:
@von_Brcoos

Kakve to veze ima ?

Ti mozes da imas 16 primarnih akaunta na konzoli? Kao i on.
Samo u tom slucaju on ce da bude nosioc fife, jer je sam sebi gost na svom nalogu.
A ti ces da igras gosta.

Mora da ima PS plus makar na jednom nalogu koji je aktivan na konzoli, to su u nekom momentu pre koju godinu promenili :frowning:

Druga varijanta je da igra Fifu na nalogu koji ima Plus, kao sto ja radim. Ali to, na zalost, znaci da ni na jednom drugom guestu nema multiplejera i plusa za mene. Ako hocu multiplejer, mora da bude nosilac.

1 Like

Odgovorio sam Vukanu u vezi GOST acc-a koji prodaje :stuck_out_tongue:
Evo editovao sam.
Verovatno cu zaobici Fifu jer mi se ne baca 60$ za igru koju ce da zameni novija verzija za 3 meseca.
P.s. A mislis li da kupimo jeftinije acc sa Fifom 18 na razmeni i shareujemo? Bas me zanima kakve su cene.

1 Like

Sami napravite svoj ser. Tako vam je najbolje. Nista tesko. Jedan nosioc drugi gost, i mozete po potrebi da rotirate to.

Ne kupuj nikad po 60 dolara, brzo bude neki popust, 10 dolara makar opet nije za bacanje.

1 Like

Na xbox store je zimus npr bila akcija fifa 18 za tipa 25 dolara…

Bila nekolilo puta svuda za 30$. Bolje stedi pare za 19, iako WC mode jos nije ni krenuo, svi u FUT-u imaju uzasno jake timove, ostali su samo hardcore igraci koji nisu presli na fortnite, tako da je tesko sada uci u igru.

1 Like
1 Like

WTF :rofl:

Mur, Lineker, NAKATA?! Klose?!?!?!?!?

Pa gde su Roberto Badjo, Rivaldo, Zidan, Batistuta, da ne pricam o ovim starim legendama…

Ja se vec odavno zalim sto vec nema nekih legendi koje trebaju tu da budu ali mislim da ih cuvaju za fifu 19 jer opet EA je to nece da daju sve u free DLCu. Ne znam zasto su tu Mur, Lineker i Nakata jer nista pretjerano nisu uradili na mundijalu dok je Miro Klose najbolji strijelac u istoriji mundijala. :smiley:

Pa jeste, secam se pre 4 godine njegove record breaker kartice, ali brate nije bio nikakav igrac.

Koji blam od novih ikona (ostale su samo preneli u WC mod).

1 Like

Je l ovaj fifin update zapravo wc 2018 ili ce twk izaci i morace da se plati? nista ne razumem…

Besplatan je.

1 Like

World Cup mode je live!

1 Like

Da, a market je crahovao na istorijski minimum :smiley:

Ja vec osvojio WC sa Srbijom i dobio Mbappea u prvom packu :smile:

Evo bacio i ja jednu sa drugarom. Srbija je tanka, ali i u pravom zivotu su takvi. Egipat nista posebno, ali mnogo ofanzivniji od Srbije, bar na Fifi :slight_smile:
Upisao se i Mo u listu strelaca :slight_smile:

Ubacili nam gomilu igraca sa Milinkovic Savica nisu :sweat_smile: