Fifa 18

Nadam se da ce biti squad update do prvenstva, jer smo katastrofa :smiley:

Jucerasnji dan je FUT ekvivalent svetske ekonomske krize. Odjednom nagli pad, pa je u roku od par sati skakalo gore dole. Potpuno ludilo. Fitnes squad kartice pale na 250, svi koji su ulagali u fitness squad, bilo kartice ili tim, ode sve.

Zbog ljudi na EA forumu koji su tvrdili da su za 100k dobili sve najbolje igrace i par ikona ja se konacno odvazim da potrosim mukom stecene coine i puknem 200k kupujuci glupe premium packove za 7500 dok na kraju nisam dobio fantastican anti-meta tim na celu sa Krosom, Ozilom i Busketskom, uz gomilu potpuno bezvrednih consumable-a. Jedini vredan pull je naravno downgradeovani Aguero, koji ce morati sa klupe jer pravim evropski tim. Posle tog debakla, otvorim 30 premium bonus packova u classic FUT-u i najbolje kartice Navas i Cahill koji se prodaju za kesicu cipsa. Gledao sam bledo u TV i nemo posmatrao kako je otisao jedan TOTY Bonucci u nista. Da ne pricam da sam u roku od 1h izgubio 70-80k na Zaneti SBC-u. Koja sreca da nisam radio jace prime ikone, tacno bih izgubio milionce.

Ostace mi urezana slika Mbapea i to 84 winter upgrade verzije sa hunterom koji se prodaje za 1400 coina. U novembru sam ga prodao za 130k, sto znaci da mu je cena pala 100x! Od celog tog jucerasnjeg brodoloma cena, kupio sam samo TOTS Insignea za nesto jace od 100k (bio je i nize u jednom momentu), da bih ga upario sa TOTS Mertensom. Uglavnom sam igrao novi mod, skoro sve tekme izgubio jer imaju vec svi bolesne timove. Gameplay je uzasno spor… Samo sam osramotio srpski dres i grb. Nisam se mnogo bavio marketom, verovatno velika greska, jer ne verujem da ce se ono kuce ponoviti i bio je pravi momenat za raditi R9, Maradonu, Ronaldinja i zavrsiti end game team do oktobra. Ljudi ce se pre ili kasnije vratiti na FUT.

Uglavnom, jutros sam se probudio 400k siromasniji i osecao sam se kao da me je pregazio EA hype train. Da mi nije uleteo Mertens u SBC-u, jucerasnji dan bio bi potpuna katastrofa. Znam da je sada vec besmisleno stekati coine, ali ni 400k nije vise sto je nekada bilo sada mozete kupiti full TOTS tim za to, ili pola R9.

TOTS Mertens je svetla tacka, doduse. Ali ni sa njim nisam osvojio DKT.

Ovaj maj 2018 ostace za pamcenje… I tako, kako ste vi prosli?

1 Like

Hteo da pravim neki tim, ali ni juce , a ni danas ne mogu da kupim neki pack, niti da otvorim. Hteo sam da pravim neki ut za svetsko , cisto da se zezam malo. Kao i @exo dobio sam mbapea u prvom onom packu. Tu su jos Aguero, Dibala…
Videcu kako ce biti i za kakav neki tim cu se odluciti. Nadam se da cu imati srece u nekom packu :slight_smile:
Nas tim je bas spor, jos nema i SMS-a.

1 Like

Od svih mogućih legendi u onom bilding čelendžu dobijem bobija mura, mislim da je bukvalno on najgori od svih koji su mogli doći.

Gori je Klose :smiley:

Sad cu ja ko oni klinci u zlatno doba piraterije xboxa: jel zna neko kad ce crack za pc verziju? :smiley:

Zar nema vec odavno?

world cup update crack mislim :smiley:

A to ne znam. :thinking:

1 Like

Ljudi je l ima jos neko od vas bag sto se tice naziva tima na score boardu?

Imam ja… :slight_smile:

da l ce da isprave skoro…

Verovatno vrlo brzo…

Vidim da je Fifa na akciji (23 dolara cini mi se) da li vredi kupiti?
Kupio bih uglavnom da igram sa bracom i drugarima ali voleo bih da probam onlajn takodje.
Sta mislite?

Ma probaj narodnu verziju, malo i ako ti je ok uzimaj.

Nije fifa ali pes na UK store 9 funti. Sto je dzabe.

Free je za plus, sto je jos bolje :smiley:

Kakav crni Pes :unamused::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uzmi Fifu 18. Isplati se jos uvek. Izasao je ovaj mod Svetsko prvenstvo. Uglavnom, zabavucete se :slight_smile:

1 Like

Mecevi su ograniceni na 5 minuta…

1 Like

Ma jok nek igra fifu kao dete od 11 godina :joy:.
Ajde, 100 ljudi 100 cudi, ne pravi se pametan.