FIFA 19 Champions League Final 🏆 Liverpool VS Real Madrid (Full Gameplay)

FIFA '97. Svaki sut sa pola je ulazio. Bas svaki. Bag je bio u golmanovoj programskoj rutini. Izadje na dugu loptu, na pola puta se predomisli, a lopta ga, za to vreme, preskoci.

Zasto se vracati na proslost? Nisam fanboy, oa cu uvek igrati ono sto mi je bolje. Kazem, voleo bih da PES oduva Fifu, ali cisto sumnjam da ce se to desiti u skorije vreme. Nekada ni God of War nije bila tako dobra igra, a pogledaj sada… Picio sam i ja Winning Eleven 6, a na ps2 imao i prvi Winning Eleven, gde je Klajvert jos igrao u Barsi. Vremena se menjaju, a tako i igre. Vise nema bagovskih golova sa pola terena u Fifi, ali je u PESu i dalje moguce pretrcati sve sa jednim igracem i stvoriti sansu (i to vrlo cesto) sa jednim pasom. To kazem jer sam svaku probao od 2011. Nazalost samo probao, jer me sama igra naterala da je batalim. Tesko je reci da je ono fudbal… Pa u igraonicama se jos uvek igra PES 13, jer posle toga su ga potpuno unistili.
Probao sam demo verziju i moram priznati da i nije tako los, kako sam ocekivao… Videcemo! Drzim palceve da dobijemo sto bopji fudbal, pa bio to vec otpisani PES ili Fifa :slight_smile:

A gde si ti to pretrcavao sa jednim igracem preko celog terena? U igraonici sa decom? :slight_smile:

Ti ili si PES ekspert ili si igrao sa nekim neznalicama…

To je mozda bilo u ono vreme kad su se u Fifi davali golovi sa pola terena…

Pa nije igrao Mario Tennis Aces, pa da ne moze da pobijedi. :slight_smile:

1 Like

Ti ocigledno ovde ne mozes da ostavis poruku, a da se ne tice Nintenda…

Imas thread za Nintendo Switch pa ako imas nesto da izjavis izvoli :slight_smile:

Ako sam ti ja meta, a ne Nintendo salji mi privatne poruke, samo nemoj smarati Nintendo pa Nintendo.

Pogrijesno si me razumjeo, hteo sam da kazem da igra nije toliko teska kao Mario.
:slight_smile:

Sci pričajy šta je realnije, šta je lakše a šta teže, a niko neće da koristi manual pas, šut i centaršut… E tek tad igra postaje teža i po meni mnogo mnogo bolja. Probajte malo…

Ne igra niko tako, ne mozes vola da ubodes.

A u stvari možeš :slight_smile:
Samo vežba, ja tako igram

Tako sam probao PES da igram i odustao istog momenta. Tad igra postaje simulacija u bukvalnom smisli ali :roll_eyes:

Tako igra bizaran broj igraca, a kao sto vidis umesto da te stvari podesavaju ljudi cackaju po brzini da naprave sto vecu arkadu. Jos ce posle cude kako driblaju od gola do gola.

Koja si divizija i koji ti je najbolji plasman u WL?

Niko tako ne igra od pro-igraca, to sasvim dovoljno govori o tome koliko je manual setup dobar za kompetativno igranje.

Pa igrali smo jedno vreme i tako, ali tada tek nije realan. U tom slucaju, ocene igraca nisu ni bitne. Besmisleno je. Crossing mi je na Semi-Assisted. Sve ostalo je Assisted, osim menjanje igraca i jacine pasa.

Dok sam igrao bio sam 2. divizija. Više ni ne igram fifu jer gotovo da nema manual igrača, bude prvih mesec-dva i posle dignu ljudi ruke… A smara me da se borim protiv barselone i reala sa Y do kraja u prostor i daju mi gol tako što samo kliknu B. Smara me…

Sezone sa klubovima odavno niko vise ne igra, u Ultimate Teamu je 10x jaca konkurencija, i tu skoro niko ne igra na manual. Baci pogled na pro meceve sa takmicenja ove godine i reci da li se svode na dva tastera. O takvoj kontroli i tajmingu ti i ja mozemo samo da sanjamo. Ima jako mnogo prostora za skill i na assisted, i pored uobicajenih sranja i skripti, postoje ljudi koji su konzistentno u top 100 vikend ligi a to je rezultat vredan divljenja veruj mi. Ok je da igras casual i da napravis sebi nekakvu kvazi realnu simulaciju i izazov, igra moze u offline-u dosta da se modifikuje putem slajdera, ali to prosto nije kompetativno igranje Fife.

1 Like

U fut nema search preference da namestim kao manual u sezonama što ima. Poštujem ja svakoga, samo mene smara taj način igranja sa assisted kontrolama, svako igra ko kako voli, ja ne optuzujem nikog niti kažem da je ovo moje pravilnije, samo da imam veću satisfakciju kad nešto uradim tako.

Ma ok, sve je jasno. :slight_smile: Ko sto rekoh, satisfakcija i licne preferencije su sasvim ok, postoje i drugi modovi sem UT-a, sasvim je moguce da je osecaj zapravo i mnogo bolji na manual, ali mene na zalost zanimaju iskljucivo takmicarsko igranje Fife i Ultimate Team tako da nema nikakvog smisla da eksperimentisem sa drugom postavkama, da isprobavam druge igre kao PES, i slicno :slight_smile:

ufff bre…Jel bolja zuta ili crvena jabuka…opet ove rasprave. Jel moguce da smo toliko ograniceni da stalno imamo potrebu da se raspravljamo i namecemo svoje stavove umesto da prihvatimo? Igra sa loptom, dve verzije jedna mi se svidja vise od druge i uzivam u njoj. A jednog dana cu pobediti i Vukana :wink: :slight_smile: Hahhahaha

3 Likes

Da, svaka se tema izmetne u nesto vs nesto. Jedino sto mogu da zakljucim da su te dualisticke dileme esencijalna ljudska potreba i da im ovaj forum pomaze da tu potrebu kanalisu. Ili ne umeju da diskutuju o stvarima bez da ih uporede i evaluiraju u odnosu na nesto slicno.

Ja Vukana dobijam u Fifi 19… :smiley:

1 Like

Posle ovakvih najava, moracu Fifu 19 malo vise igrati. Od Fife 11, Fifa 18 je Fifa koju sam ubedljivo najmanje igrao… Nadam se da ce nam Fifa 19 doneti neke znacajne promene. Pre svega se nadam da ce popraviti pas u prostor i centarsut, jer te dve stvari su ocajne bile u 18.
Rekao bih da ovde ipak ima ljudi koji daleko vise igraju Fifu od mene, tako da ce ovo biti izazov i za mene :slight_smile:

Ko god misli da me moze pobediti na 3 dobijene (onaj mini duel), neka se javi :slight_smile:

Emugalaxy je odradio cover