FIFA 20 | Official Reveal Trailer ft. VOLTA Football

Ali Mesi “bolji” u odbrani od Ronalda i Neimara, da bi ga veštački pogurali do #1 :joy:

Svih 100.

sutra demo! :slight_smile:

1 Like

Ne znam samo po kom osnovu Nejmar ima 92, kao i Modric 90… S obzirom da se ocene menjaju iz sedmice u sedmicu, na konto forme i igre, Nejmaru spustiti na 85, a nista vise ni Modricu… Ovo je glupost.

Mesijeva odbrana i ova ocena bi bili ispravni kada bi se mozda makla ova 3. Smesno.

Naravno da ima tu i margetinga, da je realno ronaldo bi sa svojom smiješnom sezonom imao 85

Deluje da je EA baš ozbiljno razgranao sistem rangiranja i ocenjivanja igrača. Ipak, na kraju EA urednici, “po slobodnom sudijskom uverenju” :smiley: dorade malo rejtinge.
Inače:

QUALITY RATING RANGE
Excellent 90 to 99
Very Good 80 to 89
Good 70 to 79
Fair 50 to 69
Poor 40 to 49
Very Poor 0 to 39

Linkovi:

http://fifa-talentscout.ea.com/

https://twitter.com/FIFATALENTSCOUT?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^embeddedtimeline|twterm^profile%3AFIFATALENTSCOUT&ref_url=http%3A%2F%2Ffifa-talentscout.ea.com%2F

Realno Messi je i zasluzio da ima najvecu ocjenu u igri, najbolji igrac i strijelac La lige, najbolji strijelac i napadac Lige Sampiona dok Ronaldo nije bio ni najbolji strijelac u Serie A gdje ga je covjek od 36 godina nadmasio, a Messi se cesto vracao u odbranu prosle sezone pogotovo kada izgubi loptu i vrlo cesto je vracao u svoj posjed… Za Neymara se donekle i slazem jer su nekima koji su bili povrijedjeni tokom sezone skidali rating ali eto izgleda da mu se progledalo kroz prste zbog imena iako je prije povrede u 29 utakmica ove sezone dao 23 gola i podjelio 11 asistencija.
Po meni je nevjerovatno da je Modric dobio samo -1 iako je odigrao katastrofalnu sezonu.

Svi mogu skinuti demo ili samo oni koji su uradili preorder?

Svi logicno ali nije jos izasao.

Navodno 16:00 (3pm UK)

Izasao demo!

3 Likes

Probao malo i Voltu. Uopste nije losa, a ono sto mi se svidja jeste sto bas precizno moras da “uperis” da bi pogodio gol :slight_smile:

Bas tako, probao i ja jednu Voltu i ispromasivao se kao lud :smiley: :smiley:

Ista kao i fifa 19 bukvalno, samo ne razumem “decisive moments” sta ce time da se postigne?
Pise da ima dosta novih stvari u gameplay-u, ja nijednu nisam primetio za sad, ako su te stvari ubacili u demo…

Ni ja, iskreno, deluje gore of Fife 19 - i dalje svaki drugi sut stativa, sutevi katastrofa neprecizni, sve je usporeno, ne vidim nikakve momente… AI blokiranje i dalje prejako. Prosvrljacu malo po EA forumu sutra, ima tamp dosta beta testera koji uveliko igraju novi FUT. Za sada koliko vidim svi komentarisu da je demo old build pre patcha kojim je igra dosta poboljsana i ubrzana (tj pre gamescoma) + kick off nema veze sa FUT-om ako nista drugo zbog chemistry-ja koji uglavnom dodaju na brzini.

Volta mi je bezveze, ne znam sta treba da predstavlja sa onako malim golicima, zar nisu mogli da naprave normalnu futsal verziju? Lose, bas lose…

1 Like

Kao da si se iznenadio :grin:

Full verzija ce biti preslikana fifa 19 samo ce nastaviti da je peglaju. Kao i svake godine

Da ne zna slucajno neko na koju foru da uplatim 1 mesec ea access da bih poceo fifu 20,early access bi trebalo da je 19.9?

Kupio bih je na nosilac nalogu koji je kod mene stavljen kao home, kao i novu Fifu ali mi je Fifa nalog vezan za moj main nalog. Da li ce nekako da registruje early access na tom sekundarnom nalogu?

Ako se dobro secam kako je bilo na Xboxu early access i popusti rade samo na tom nalogu gde je redeemovan access, dok igre mogu da se skidaju iz vaulta i igraju sa drugog naloga, ali ne znam da li je isti model primenjen na ps4.

Prema tome ispada da mogu da kupim 1 mesec na tom svom main nalogu, iako je Fifa kupljena na drugom nosilac nalogu sa bi prepoznao early access?

Kako uopste da kupim, jel postoje UK EA Access 1 mesec kodovi preko sivih sajtova?

Eto, i mene su uspeli da zbune posle 100 godina gameshare-ovanja.

Razlog zasto bih to uradio je da bih igrao malo pre mora jer idem krajem septembra i vracam se tek pocetkim oktobra, pa bih propustio pocetak regularnog izlaska.

Sto ne uzmes ea access na svom nalogu, odigras trial i nastavis kad uzmes fifu?

1 Like

Trial ne radi ako nisi vec uzeo Fifu? Hm, videcu jos.

Inace ovo je otprilike ta razlika :smiley:

Nadam se da ce finalna verzija biti susta suprotnost ovome, jer mislim da je 4000 dinara za nosioca mnogo.
Ako bude ovako, jedino ih vadi Volta kao neki nov sadrzaj.

Ne verujem da ce Volta ikoga da zainteresuje, vise je kuriozitet, kao Journey ili zenski fudbal. Prava je steta sto nisu napravili obican futsal sa normalnim golovima, i sto nije integrisan mod u FUT, slicno kao SB.

FUT je sam po sebi toliko pun sadrzaja, a gameplay ko i svaki drugi, isti je za sve, svi ce se navici posle mesec dana i otkriti exploite.

4000 din ne mozes bolje potrosis, veruj mi. Cela godina svakodnevnih apdejta. Ako mozes da izdrzis sa zivcima, uzimaj.