FIFA 20 | Official Reveal Trailer ft. VOLTA Football

Hazard siptarija

Ni meni ovo nije jasno, nije moguće da baš to pokazuje?

EA ce ubaciti bilo koji celebration koji je popularan. Nikoga nije briga sto vredja nasa nacionalisticka osecanja.

FIFA je kaznila nacionalističku provokaciju na Svetskom prvenstvu.
Nema ama baš nikakve logike da zvanični FIFA proizvod promoviše to isto malomno i degeneričko ponašanje.

Svetsko prvenstvo je drugo nesto a taj celebration je politizovan, inace valjda treba da predstavlja nekakvu pticu? :smile:

Sta god, celebrations u fifi su horor za sve normalne igrace, sa ili bez tog albanskog orla.

Ama pokazuje V kao Volta. Koji vam je :smiley:

Haha, uvek vidimo svetsku zaveru u svemu :blush:

4 Likes

Hahaha ma ljudi ja se zezam :joy:

https://twitter.com/i/status/1162815841311895553

https://twitter.com/i/status/1162861505890725888

Neki trac, koji sam cuo davno, je da je EA svojevremeno kontaktirala FSJ (sadasnji FSS), a ovi su ili trazili mnogo para, ili nisu uopste ni odgovorili. Od tada EA se ne zamajava sa nasim fudbalskim savezom. Nema ni reprezentacije, a ni klubova.

2 Likes

Ovo je istina, cim su usli prosle godine u Ligu Sampiona kontaktirani su ali trazili previse para, prije je situacija bila drugacija Partizan dok je skoro svake godine igrao neko Evropsko takmicenje nisu bili ni kontaktirani ali sada EA ima licencu na UEFA takmicenja i trebalo bi da svaki klub bude u igri u slucaju da igra UEFA takmicenje.

Ne znam, po meni je veoma glupo… Na primer svi klubovi u Premier Ligi nemaju ni pravo da se pobune protiv učestvovanja u igri, jer im je automatski uključeno u ugovor koji imaju između sebe i Premier Lige, da će svi igrači biti podvgrnuti skeniranju lica, i ostalim stvarima, kao i samom postojanju u igri, i to je to… Mislim da bi isti slučaj trebao da bude sa LŠ

1 Like

Premiership je mnogo ozbiljnija firma od UEFA.

UEFA ne zna sta je. Profit? Non Profit? Nemaju pojma sta da rade s Ligom sampiona. Da li da je ostave za sve? Samo za velike/bogate?

S druge strane, Premiership je privatna firma, osnovana da bi pravila novac rukovodeci najvisim rangom engleskog fudbala. Placaju debele pare FA za licencu, i to je to.

1 Like

Logicno predstavljanje za gamescom :smile:

Ljudi ja bih napravio preorder fife 20 vec sad, ali bih uzeo nosioca.
Ima li neko ko hoce da podeli sa mnom nalog, da mu treba guest?
@von_Brcoos ako hoces mozemo i ove godine da podelimo isto :slightly_smiling_face:

1 Like

Pff ako Hazard ima 91, Lewandowski treba da ima 97

Hazard bio fenomenalan u dosta tezoj ligi da njega nije bilo Chelsea ne bi bio ni u top 4 uz to proglasen najboljim igracem u Ligi Evrope, Lewa je trebao da ostane 90 a ne da dobije -1.

1 Like