FIFA 21 Trailer PS5/Xbox Series X

Steta zaista. Najzanimljivija stvar kod trigera je da kako odmice utakmica i kako umaras igrace brzim trcanjem, kako koga, sve je teze trcati i sve je teze sacuvati loptu sa umornim igracem i to se oseti na trigerima. Ajde sto sam ponovo dobio zelju da igram fifu , nego i ovo sa trigerima je zaista fantasticno.

1 Like

Biće, čim stigne i PS5.
Inače old gen Fifa 43gb a nova 35gb.

Na ps5 je 56GB nova
Edit: slagao sam, sad gledam 39,241.

Poprilicno sam siguran da je pisalo 56Gb pre nego sam krenuo da skidam.

Hmm čudnoā€¦

Nije cudno, triger bajo moj :rofl:

E pa to je već približno.

Da tu je negde. 4gb otislo na trigere jbt :joy:

@lesa ne znam da li igras na HDR tv-u ali kod mene konačno fifa nije TAMNA kao sto je bila pre. Bukvalno je svetlo bilo prejako a tamna strana mnogo tamnija. Sada je sve kao na pravom stadionu.

1 Like

Naravno, tek sada sa novim konzolama hdr ima pravi smisao, kao i 4Kā€¦

2 Likes

Ko ima igru na ps5? Da li mogu da obrisem ovih 40i nesto gigabajta koje zauzima ps4 verzija, da ostavim samo ps5 verziju?

Slobodno ako ne planiras vise da je igras. Samo mislim da nije cros play i da na ps5 verziji ne radi ps4 ds. :smiley:

Da. Ja sam to odradio sa NBA 2k21

Da, ali onda ne mozes da se vratis na ps4 verziju, neki nisu bili zadovoljni next genom i vratili se na ps4.

Nakon sto sam iz storage menija obrisao ps4 verziju nestale su mi cut scene sa ps5 verzije. Uvod u utakmicu je bez publike i random igraci izlaze na teren - zene, muskarci, ludnicaā€¦ Ponovo sam instslirao ps4 verziju i sve se vratilo. Gde gresim ne znam. Kada krene igra sve ok ali taj pocetak je haos.

Auh, koji baaag.

Gledam sada da kupi Fifa 21 i izlazi mi neka
Fifa21 Champions Edition
Da li je to normalna verzija?
Ono ofline igras sam kuci sa nekim ili protiv kompa? Da nije samo.neka online verzija???
Klinac to da moze da pegla.

To ti je kao limited edition, dobijes neke free packove, dresove i slicne gluposti ali u sustini to je to sto trazis.

Ma da, da klinac moze da mlati. I ja da sa.njim nekada mlatim.
Posto mene ne zanima fifa nego cu morati da igram sa njim :grin:
Zadnju sam.igrao fifa 99 kada su ubacili Parrizan i Zvezdu