FIFA World Cup 2018

Sutra 4.
12, 15, 18 i 21.

Do mene :slight_smile: Mislio sam da za danas kazes, pa rekoh gde sam tu jednu propustio :slight_smile:

Suarez bez konkurencije, a duplo je manje u fudbalu.

1 Like

Kako su nalozeni Marokanci. Tako se kida za nacionalni dres. Poginuce na ovom SP

Meni je to proracunatost i to postujem.
Ne pobedjuje uvek po nekima bolji, nisam svakako navijao za Liverpul sa 435 stranih igraca i gomilom mudzahidina.

Cenio ga neko ili ne oticice u penziju kao svetska legenda, i svi ce sve zaboraviti.
Odakle mi znamo da Pele ili neko nije bio tesko govno pre 50 godina, bilo proslo.

Onom Batmanu-Betmenu kako vec treba spomenik da se digne za sve live strimove sto izbacuje na netu.
Sedim za kompom na poslu cukam i gledam utakmicu na mobu, nedostaje samo jos pivo.

Ginu i jedni i drugi, svaka cast…ali znaju da im je jedina sansa ako danas pobede. E sad nadam se da ce i nasi tako, jer su te prve utakmice finale za nas slabije :slight_smile:

Mozda i hoce, danas se cene neke druge vrednosti, prenemaganje, kakve imas tetovaze, kakav je u Fifi…

Mozete ga mrzeti,ali covek je najbolji stoper danasnjice sigurno. E,sad to sto je u glavi nacionalna manjina to je druga stvar. A i ja se ne secam da je neko ovoliko pljuvao Payet-a kada je naboo Ronalda u finalu EP

Ljudi jel se secate SP u Nemackoj. Tamo svaki dan suncan dok je trajalo, kod nas neka kisa sranja.

Sada SP u Rusiji, savrseno vreme, kod nas kolaps.

Koicidencija :joy::rofl: ?
Mislim da bas razbijaju te oblake, i da to nekako zavrsi ka nama.

1 Like

Au hahahaha.
Iran bangavi odigrao vrhunski ako se tako moze reci

Bas mi je drago sto je Iran pobedio :smiley:

I da, Neymar da pusi k****c! :stuck_out_tongue:

1 Like

moze neki link za prenos youtube ne stizem na prvo poluvreme?

Sjajna utakmica Portugalija-Španija, Kristijano Ronaldo svetska klasa, on i Bernardo Silva nemaju dobrog centarfora za saradnju.
U Španiji Isko velemajstor, Dijego Košta centarfor-razbijač, a Serhio Ramos najbolji odbrambeni igrač na svetu, kompletan paket, ima sve potrebno za svetsku klasu u odbrani.

2 gola Ronalda, njemu i ne treba centarfor :slightly_smiling_face:

Portugal se raspada imaju ogromnu srecu, Spanija ih jede na sredini, Iniesta i Isco doktorski vode vezu, De Gea je Kariusov brat.

Ju ju ju

Kakva tekma, kao da je Fifa izrezirala. :smiley: CR7 se naljutio, 2 poklonjena gola i kako sad gube.

Isko ističe kandidaturu za igrača turnira, kao što kaže @Exo veliku pomoć ima od Inijeste i Davida Silve.
Španija favorit za titulu.