Filmovi vol. 2

Odgledah sinoć End of Watch, inače ne volim filmove bilo dokumentarnog bilo tipa snimljene shaky kamerom “iz ruke”, ali ovaj je bio odličan. Kakvu hemiju prave glavni protagonisti, nisam odavno to vidio. Možda i najrealniji policijski film koji sam odgledao svih vremena.

1 Like

Jedina mana filma po meni je casting Jeremy Rennera,trebao je neki drugi glumac da tumaci tu ulogu. Treba neka peticija worldwide da se napravi da Taylor Sheridan rezira film TLOU,ako se nekad bude snimao.

Ko ce da doceka jos 6 meseci,ovaj film ce da razbije sve svetske blagajne,ima velike sanse da udje u top 5 svih vremena po zaradi.

Pogledaj The Lobster,neobican film ali meni se puno svideo…moja preporuka…

Joj ne znam…daleko najčudniji film koji sam gledao unazad par godina. I dan danas nemam jasno mišljenje o njemu, sem da je čudan u tri lepe.

To je ono najtuznije u celoj prici…

1 Like

Dunkirk.2017.1080p.BluRay.x264-SPARKS

American.Made.2017.1080p.BluRay.x264-GECKOS

Good Time (2017)
Solidan adrenalinski rolerkoster, pomalo podseća na Viktorija (2015). Preporuka, mada ima par gličeva ali sasvim solidan film. Muzika odlična (Igi Pop), glavni glumac iz Sumrak sage Robert Patinson i ovde igra glavnu ulogu, radikalno različitu.

1 Like

Odgledao Dunkirk sinoc sa VR kacigom. Jeziv film bez eksplicitnog nasilja. Sve vreme tutnja uznemirujuca muzika koja pojacava utisak mucnine i bezizlazne situacije saveznickih snaga. Iz horora rata nema izlaza.

3 Likes

I ja odgledao pre neki dan i uopste nisam osetio nista dok sam gledao film,prosecan film za moj ukus iako volim WW2 tematiku…a ta muzika sto kazes me je dodatno nervirala :grinning:

Vodim se mišlju da skoknem do Novog Sada i pogledam novi SW film.
Gledam sada raspored tj. satnicu projekcija, i vidim da ima i 4DX varijanta.
Da li je neko od vas već gledao neki film u ovoj varijanti, i kako mu se sve to čini?

Nisam jos, ali bih mogao. Javi utiske. Ma da mislim da nije ovo film gde ce to doci do izrazaja.
Neki Avatar ili neka mega lomljava tipa transformersi ili Pacificrim bi tu bas dobro legli.

Sad sam gledao gde to ima i u BG nigde. Ebem ih bas. A i cena tu u Novom Sadu nije pretrenao skupa.

U cineplexxu 3d je 700 dinara, a taj 4xd izadje skoro toliko.

Javi utiske. Ne znam da li bi mi se dopalo.

izmedju ostalog :smiley:

1 Like

Eto ti mog iskustva :joy:

4 Likes

Onda idem na dobri stari 2D…

1 Like

Odes na extreme…mnogo vece platno. Sacekaj jos nedelju dana, da se rascisti…kupis normalnu kartu pa odes u vip :smiley:

Jel gledao ko SW? Neki onako opsti utisak bez ikakvih detalja?

Upravo sada sam gledao. Nisam neki filmski kriticar niti veliki poznavalac umjestnosti, ali meni je odlicno legao.
Originalna trilogija je daleko vise ostavljala utisak epske borbe u citavoj galaksiji, ovde je to nekako svedenije na malo licnije sukobe, ali film me.bas zabavio. Na par momenata sam se tako slatko nasmijao kako nisam ni na neke komedije.
Sve u svemu, velika preporuka za gledanje.

Mali dodatak, nije film za svakoga. Na primjer, jedan baja dva reda iza mene zadnjih trideset minuta je toliko hrkao da izmedju svake scene cujes njega kako testera. Ljudi se smiju, zezaju, ali pustili.ga da spava.
On ce vjerovatno reci da je film dosadan.

1 Like

Napisao sam poprilicno opsiran komentar o celom serijalu, najvise o epizodi 7, pa sam izbrisao. Mozda ima neko ko nije gledao pa da ne bih mozda spojlovao. Jbg.
Hvala na komentaru :slightly_smiling_face:
U svakom slucaju cu odgledati.