Filmovi vol. 2

[SIZE=3]Son Of A Gun 2014 720p HDRiP XVID AC3-MAJESTIC[/SIZE]

Ne znam da li ste videli, Sony izbacio ceo The Interview na yt. Nazalost treba vam vpn za gledanje: https://www.youtube.com/watch?v=Ed2kSuKqfz0

^što nažalost. Hola better internet plugin za chrome i u 2 klika gotovo :slight_smile:

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

The.Book.of.Life.2014.HDRip.XviD.AC3-EVO

Sinoc sam pogledao The Equalizer. Strasno volim Denzela kao glumca pa bas nisam objektivan. Film je dobar za danasnje standarde i produkciju. Stvarno ne pamtim kad sam pogledao neki nivi film a da valja i da je stvarno dobar. Training day je malo bolji od The Equalizer, po meni. Equalizer je prica “savremenog super junaka” pa pored nekih matrix scena film je dosta dubokouman. Gledanje ovog filma je kao citanje neke knjige i takav utisak ostavlja.

Pogledajte obavezno

Sinoc sam gledao neki film tj gledao sam ga vise puta kad su ga emitovali na tv i bas mi se svideo verovatno neko zna kako se zove radi se o nekoj ruskoj podmorinici koja je morala da ode na neki zadatakak , hladnjenje na nekom generatoru je otislo pa su ljudi sa podmornice morali to da poprave ali tamo je bilo radijacije (ne znam otkud posto nisam pratio neke scene) Pa sad verovatno neko zna koji je film u pitanju kapetan na podmornici je Harison Ford.

K-19: The Widowmaker

Inace je vrhunski film :slight_smile:

I ocena samo 6,6 ? Slazem se sa tobom film je bas dobar onako ostavi cudan utisak na tb kad ga pogledas :slight_smile:

te ocene nemaju veze s mozgom i predstavljaju ocenu koju bio ti dao, ukusi su razliciti zar ne? Neko moze da mu da ocenu 1 neko 10, i iz tog razloga prosecna nece biti 10 jel tako? :slight_smile:

Isto vazi i za igre, apsolutno odavno vise te ocene nisu merodavne…

A ipak je nolanova trilogija ocenjena jako dobro :slight_smile:

Čim najbolji film svih vremena nema ocenu 10 (ili bar 9) ja ne verujem u IMDB i njihovu objektivnost.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Svi Nolan-ovi filmovi, sem Insomnia-e, imaju ocenu preko 8, i stoga se nalaze na Top 250. To je na sajtu kao sto je IMDb stvarno za svaku pohvalu, jer broj hejtera kojih tamo ima je stvarno ogroman.

The Fighter[2010]- Bale je pokidao, ko da gledam lokalnog narkomana… Jedino su borbu lose uradili, deluje nekako naivno u smislu ti mene 2 puta pa ja tebe 3…

Foxcatcher.2014.HC.HDRip.XviD.AC3-EVO

Gledao The Big Lebowski, opicen film totalno :), kakva glumacka ekipa sunce ti poljubim…

tek sada si pogledao Lebovskog? kultni film. scena sa urnom je nenad*ebiva. Shut the fck up donnie

Nakon 12 godina da se podsetim :P, da je samo ta kultna scena a sta cemo sa onim “mark the zero” ili ono kada jedu pljesku kao da se nista nije desilo…

Ma ceo film je legendarni. Nobody fcks with z jesus

Odgledao sam X-Men: Days of Future Past i pozitivno sam se iznenadio nista specijalno nisam ocekivao a film mi je bas super legao :slight_smile:
Preporuka od mene ko nije gledao :slight_smile:

Odgledao film “Let’s be cops” . Na pocetku je komedija , pa vremenom prelazi u akciju , film uopste nije los ,kratak opis radnje: 2 cimera , luzeri odlaze na neki maskenbal obuceni kako policajci i na kraju primecuju da svi misle da su oni zapravo policajci vremenom se sve vise uvlacu u tu ulogu dok na kraju ne preteraju i uvale se u velike gluposti … Svakako preporucujem film .

Interstellar 2014 HDCAM NEW SOURCE READNFO XVID AC3 ACAB