Filmovi vol. 2

[SIZE=3]The Interview 2014 720p WEB-DL x264-TOPKEK
[/SIZE]****[SIZE=3]The Interview 2014 1080p WEB-DL x264 AAC MerryXmas[/SIZE]

Ovo moram pogledati.

Interview se pojavio svuda sem na Sony servisima. Čak i na Xbox Video :smiley:

There’s not one single entertaining moment found in the entire movie. North Korea did Seth Rogen a huge favor by creating the stir around the film. This movie was doomed to fail in the box office and Rogen was going to look very bad. Now Rogen has quite the excuse to save face.

I sad ce stvarno svi da ga pogledaju bez obzira sto je film katastrofalan. Sta ti je propaganda. :smiley:

Nemam pojma da li je katastrofalan ali na IMDB drži ocjenu 9,8?! :smiley:

Pa sprdnja. :smiley: Procitaj komentare.

Tom Hardy porobio u The Drop. Pola vremena misliš da je genije a pola da je retardiran.

Sad razmišljam kakav bi Gone Girl bio da je on glavni glumac.

Thumbs up!

Sent from my Nokia 3310 using Golub Pismonoša

The Interview. Kakvo smeće…

Treba lansirati nuklearku na kuću Setha Rogena da prestane da nas retardira svojim filmskim dostignućima.

Nije to samo on. Sve je to naruceno i placeno od strane drzave. Ne bi verovao koji je stepen neznanja ili retardiranosti razvijen kod prosecnog amerikanca.
Oni stvarno misle kako je eto njima pretnja S. Koreja i ako im neko na tv-u kaze kako tamo zive marsovci i to izgovori 100X trika nema da ga ti ubedis posle u suprotno. Mislim da je film namerno i pusten samo iz tog razloga.

Cuti, nemoj da te vrate za Srbistan :stuck_out_tongue: :smiley:

@son of gun: poceo sam da verujem da filmove stancuje kako bi prao pare ili utajio porez.

:smiley: :smiley: Da… Ma eto mene nazad dobrovoljno. :smiley: Nije prica za ovu temu ali ponekad se covek pita kako oni vladaju svetom?!
Ali odgovor je prost.
Bolje je imati vojsku magaraca kojom komaduje lav nego vojsku lavova kojom komanduje magarac!

Ja sam komedije prestao da gledam pre jedno 10 godina. Ako mi se smeje, pre cu pogledati neki standup nego neku nazovi komediju. Tako da mene ovaj film ni malo ne dotice.

Jeste komedije su prilicno slabe barem meni. Ali volim da gledam parodije. To me uvek nasmeje. Ali ni to nisam video skoro.

a parodije ne gledam 20 godina.

Pogledao sam sinoc The Gues. Intrigantan film, gledao sam recenzije, svima puna usta kako je dobar film. Meni je ono, kul, nista vise. Ali eto, ako neko hoce da pogleda akcioni film u stilu 80-ih godina, moze da pogleda The Guest.

Predestination

odgledah ga sad, MINDFUCK!!! Ali onako tvrdje!!! Ok poceo sam da kontam negde na trecini vec, ali sam se vrlo brzo pogubio ehhehehe neke stvari su ostale mindfuck i dalje, nesto je objasnjeno i otkriveno ali je nesto zesci mindfuck i dalje…

ufffff heheheeheh

Upravo odgledak lucy i po meni je ovo super film :slight_smile:

Ako ste slucajno “naleteli” na film Stoneharts Asylum i “preskocili” ga…kao ja pre neki dan kada sam trazio neki drugi film…ipak ga pogledajte.Vredi svaki minut. :slight_smile:
Nije da je nesto revolucionaran,ali je totalno ok.Dobra glumacka ekipa,pristojna radnja…sasvim zadovoljavajuce iako podseca na vec neke vidjene naslove.Ipak se moze gledati. :wink:
A da…pokusao sam i da pogledam nove kornjace cisto zbog neke nostalgije,ali nije islo…izdrzao sam 15-ak min. mozda i manje.Ipak je ovo za neke nove generacije. :wink:
I jos jedan film mogu da preporucim…Robot i Frank.Stvarno dobra Sci-fi drama. :slight_smile:

Evo mala parodija kad ste se vec uzeleli za ljubitelje legendarne serije Office.

:smiley:

PS. Valjda niko nije kacio do sada.