Filmovi vol. 2

Nisu jedini koji izlaze, ali pogledaj realno da li je izasla na primer neka kvalitetnija komedija u zadnje vreme, o akcionim filmovima ni da ne pricam jer su sad prakticno sve ovi filmovi sa superherojima, horror filmovi su postali smesni, bukvalno ponestaje opcija sta pogledati od filmova. :slight_smile: Ja u poslednje vreme samo serije gledam bas zbog toga. Isto sto je neko pomenuo i za Disney, dok sad oni ispucaju sve svoje naslove iz crtanih filmova preradjene u same filmove, pa plus racunamo da ce svaki superheroj koji se pojavi u bilo kom od gore navedenih filmova da dobije svoj zaseban film od po 2-3 dela. Dobri su glumci, to ne mogu da kazem, ali sve je celokupno otislo u tri lepe. :slight_smile: Sto je najgore, da vidis reakcije po YT za te trailere i sl, pa to ljudi padaju u trans od srece, da ne verujes. Tako da ce da potraje ovaj ciklus malo vise. :smiley:

Ja ne gledam toliko filmove u poslednjih par godina jer mi je u zadnjih par godina postalo mrsko da gledam bilo kakav film, jer bi radije igrao neku od igara iz mog backloga, tako da nisam baš u toku po tom pitanju, ali bre, sigurno ima dobrih filmova, ali je pitanje koliko se mogu videti po pitanju marketinga. Sigurno ih ima, ali marketing im nije ravan ovima, koji su svuda. Pola YT mi ima priče oko Ghostbusters, iako sam prijavljen na možda 1 ili 2 kanala za filmove :slight_smile: Isto tako je bilo za SW, biće i za ostale “geek” filmove.

1 Like

Gledao neko tarzana ?

Malo mi smor zbog toga da idem u bioskop. A dobrog snimka nece biti jos dugo.

HOLY FUCK!!!

1 Like
1 Like

Jason Momoa - bogotac xD Samo zbog njega cekam film. :smiley:

Odgledao sam Warcraft.

Licno, 2h vrhunske zabave… Iako nisam bas upoznat sa lore-om, film me niti u jednom trenutku nije smorio. Ostavili su prostora za nastavak, tako da zaista ne vidim cemu takva gungula od fanova…

8/10

1 Like

Meni je film bio super, napisao sam to odmah kada sam ga pogledao. Mislim da je fanovima film legao, a da je prigovor bio da je film samo za njih, a nije bio za Dzo Obicnog.

Elem, meni je samo smetao onaj carobnjak i njegova gluma, ostalo super.

+1
Stvarno mi mi nije jasno odakle toliko kritike i hejta.

Negde sam cuo da Warcraft nije prosao kako su zamislili u US ali je razbio u Aziji, Kina i Japan.
Aj to ok, ali sada grozna vest. Nadam se da je lazna. Da ce sledeci delovi biti malo vise “prilagodjeni” Aziskom trzistu!?!:scream: Sta god to znacilo… Sluti na uzas…

Pa ne znam sta znaci, ali je rezultat ocekivan zbog ogromne popularnosti Blizzardovih igara na azijskom trzistu. Ne smem ni da pomislim sta bi se desilo da ekranizuju Starcraft.

Nije samo do Blizzarda. Kinesko trziste vec godinama izvlaci americke filmove od finansijske propasti. Ne znam koji im je, al Kinezima izgleda jos nije dosta surnaestog superherojskog otpatka koji holivud stancuje svake godine. Ostatak sveta se zasitio, producenti se hvataju za glavu, al onda dodje na red kinesko trziste i sve odjednom bude u redu.

Al citao sam da ce 2017 ili 2018 biti preko 40 tentpole filmova, sto nije normalno. To je prakticno jedan ‘hit’ nedeljno. Vecina ce izgubiti novac, cak ni Kina nece moci da ih izvuce.

Igra brojki. Azija je najbolje trziste za sve u poslenjie vreme i raste. To je kao mikro transakcije.
Cifre su male ali kada se pomnozi za njihovim milijardama to je to…

Pogledajte neki Kineski superherojski film, kojih takodje ima gomila i videcete zasto Kinezi gledaju Americke superherojske filmove.

1 Like

Mora da si poludeo :slight_smile: samo mi jos fali to da gledam. Pa kada vidim takve gluposti dozivim transfer blama da mi nije dobro ceo dan. :smiley: