Filmovi vol. 2

Red band trailer ima jednu opaku scenu, vredi odgledati trailer opet samo zbog nje.

The last of us movie…not :smiley:

Pogledao sam juce imperium http://www.imdb.com/title/tt4781612/
Jeste da je vec vidjeno ali meni je odlican film. Hari Poter je odlicno odigrao :slight_smile:
Treba videti svakako.

Posle American History X, ova tematika me vise ne zanima jer znam da nece nadmasiti pomenuti film :slight_smile:

Pazi, glupo je porediti. Onaj film je odvalioooo. Ali je ovo ipak drugi ugao. Hari Poter je ovde pandur a ne skins.

Jel moze neko da preporuci gde mogu da nadjem nase domace stare-nove filmove u DVDRip-u?

Dobar je,dobar film Doktor Strejndz. :slight_smile:
Sinoc sam ga gledao.Krenuo sam na projekciju sa namerom da “isljucim mozak”,a i mobilni. :slight_smile:
Nisam nista specijalno bio “nalozen” za film,samo sam ocekivao jos jedan “klasik” u rangu Osvetnika koji vec lice jedan na drugi…Ali sam stvarno prijatno iznenadjen.Stvarno zabavan film koji se svideo i prijatelju koji niti je ljubitelj stripova,niti igara…Bilo cega sto ima veze za super-herojima.I to uzimam kao merilo da je film interesantan. :wink:
A pravi ljubitelji ce biti odusevljeni.Film vredan gledanja u bioskopu.Staje “rame uz rame” sa Cuvarima kao najbolji film iz Marvelovog univerzuma.Po meni. :wink:

1 Like

Karta za nedelju rezervisana

Ja ću verovatno sledeći vikend da idem da gledam, baš me interesuje kako su ga uradili i kakav je Benedikt kao Strange :slight_smile:

Akiris rezervisao kod svog drugara,menadzera bioskopa :slight_smile:

1 Like

On mi je super glumac. Navikao sam da ga gledam u “ozbiljnim” ulogama.
Cekam i ovo da vidim.

Obećava, bar po ovom trejleru:

Ne znam da li je neko primetio koliko filmovi odjednom neverovatno dobro izgledaju. Odgledao sam novu Alisu, Independence Day 2 i Spilbergov BFG. Ni jedan nije preterano kvalitetan ali CGI je… Bolesno dobar.

U Valerianu se ODMAH vidi Bessonov pečat.
Vanzemljaci iz ovog i filma Peti Element baš baš liče.

Cak i grad, njegov prepoznatljiv stil. Ceo zivot radi na Valerian ali posto nisu postojale mogucnosti za vizuelno izvodjenje nije ga snimio, posle izlaska Avatara covek je prepoznao tehnologiju i ponovo poceo da radi na scenariju i filmu, od pocetka.
Prica ce biti ne zna se ko je dobar a ko los do samog kraja slicno petom elementu.

War Dogs je sasvim ok. :+1:

Nije loš, mogao je biti i bolji u ozbiljnijoj produkciji, priča stvarno ima potencijala.

Imdb prediction = 4.2 :smiley:

3.2 jer ima mnogo butthurt Ghost In The Shell fanova. Oni koji nemaju pojma šta je Ghost In The Shell će verovatno koliko-toliko uživati, misleći da ih podseća na Matrix, ostali, će odmah lupati jedinice na sve strane. Isto tako će i za Death Note.

Odgledao sam Kubo, ljubitelji animiranih filmova ne bi smeli da propuste. Za moj ukus mozda malo previse sladunjavosti i nisam neki fan stop motion animacije. Takodje, humor nije bas na odraslom nivou. On the good side, stalno je prisutan osecaj velike avanture i ima neki Nilgejmenovski smek kada prica o magiji.