Filmovi vol. 3

Da li gledati ovo? Pa dajte ljudi nemojte vise sa ovim…

Ovo bi mozda moglo biti i dobro. Stara ekipa je tu sa cameronom na celu. Kontam da bolje od dvojke ne mere ali ne mora da znaci da ce biti lose.

2 Likes

Ali Cameron je tu samo kao producent i nista vise, on se potpuno posvetio Avataru i ne verujem da je ucestovao previse u pravljenju ovog Terminatora…
Mozda neke prepravka u scenariju i slicne sitnice…

1 Like

Pokusacu danas da nastavim kapetanku Marvel iz treceg pokusaja. :frowning:

Da nije Semjuela Dzeksona, ovo bi bilo u konkurenciji za najgori superherojski film svih vremena.

Takvi filmovi su najbolji u bioskopu. Takav film kad imas opciju da gledas u fon, odes u toalet, pogledas futbin, ode dodjavola.

1 Like

Gledam u “bioskopu” sa VR kacigom. :confused:

Svidio mi se Captain Marvel, poprilicno dobar film, iako vidim da nije bas pokupio dobre recenzije. Ako bih ukazao na jednu stvar koja mi smeta to je krijesta koju Captain Marvel ima kada udje u Marvel ili combat mode, ili kako god se objasnjava dio kada je otkriva svoje moci.

Izasao je I Detective Pikachu na torentima I ok je film, izaziva pokoji osmjeh tu I tamo, iako sam se nadao da ce Ryan Renolds da glumi Deadpoola u tijelu Pikachu-a. Sve u svemu nije lose za pogledati.

Pogledao sinoc Godzillu 2 u 4dx-u. Film je stvoren za ovakav tip bioskopa. Svidelo mi se to sto su konacno shvatili poentu monster filmova. Zajebi me price o ljudima i zalopojke, ovo je monster film i ocekujem monstere i fajt. I to su isporucili. Bukvalno od petog minuta filma krece makljaza i “neprestaje”. CGI je na nivou Avengersa i za svaku pohvalu. Provlaci se i neka prica ali je totalno nebulozna i zanemarljiva. Zanimljivo je da su napravili Monsterverse u kojem koexistuje i Skull Island sa sve Kongom, koji nazalost nije prikazan ali se pominje u nekoliko navrata.

Sve u svemu, ako vam je Kong: Skull Island bio zabavan film, ovaj ce vam biti jos bolji. U suprotnom nemate sta da trazite.

Od mene 8/10 gde dve ocene dajem za 4dx dozivljaj koji je spektakularan.

1 Like

Najzad. To je bio najveci promasaj proslog dela. Gde su izracunali da od celog filma i dramoserije one dvojice glumaca godzila se vidi samo celih 17-20min. Tuga.
Aj neka im je doslo iz dupeta u glavu da ovo niko ne gleda zbog palamudjenja.

2 Likes

Sada sam se bacio u razmiljanje samo da prevarim nekog da ide samnom u bioskop. :smiley:

Ma film je odlican. Ali stvarno ako mozes, idi u 4dx. Nesto mi se mota po glavi da si u NS-u, pa zapali u BIG, porjekcija u 21:40, malo kasnije ali ono, zive duse nema :smiley:

Prva Godzila mi je bila teška glupost, ono kada mužjak/ženka probiju brdo u kom se skladišti nuklearni otpad, ako se ne varam. A baš sam bio nahajpan, nije da ne volim takve filmove.
Skull Island sam odgledao do pola, stao sam jer je bilo kasno, a nikako da ga odgledam do kraja.

Sa druge strane npr. Edge of Tomorrow i War of the Worlds mogu da gledam, leži mi taj tip akcije, pogotovo Edge of Tomorrow koji je kao video igra, gine se sto puta ali se i uči i usavršava na taj način.

1 Like

Nisam iz NS ali mi nije daleko i tesko. Ma da mi je blize Usce ili Delta u BG
Nije mi problem bilo gde da odem samo da nadjem nekog pacijenta da ide samnom :smiley:
Da nadjem nekoga ko to voli i ima vremena da pogleda.
To obicno gledam sa bratom ali je on preko i nece skoro nazad…

Gledam Spider-Man 2 na TVu… Ne mogu se suzdrzati da ne napisem koliko je glup film…

Nadam se da ne mislis na starog spidermena.

Sve su to male mace u poređenju sa Man of Steel, šampionu gluposti i promašenosti među superherojskim filmovima.

Tako je, sa Tobijem.
Izbor glumaca takodje ocajan, bar za te uloge koje su dobili…
Kristen Dunst, nimalo privlacna, cak vrlo antipaticna.
Alfred Molina koji igra Doc Ock-a, a izgleda kao ona americka seljacina :confused:
U filmu masu gresaka, masu nerezonskih poteza i masu teskih gluposti.

Doc Ock je u borbi na vozu, svojim “pipkom” probio kabinu masinovodje i povecao brzinu na maksimalnu i pobegao. Parker, odlucuje da spasi voz i putnike, skace ispred voza (koji je na par stotina metara od kraja pruge) i pokusava nogama da zaustavi voz, ali bezuspesno - zabolelo ga koleno :joy:
Onda razmislja sta da uradi, posto ima jos nekih dva sata do kraja pruge. Putnici su odmah na celu vagona i sve to posmatraju kao u bioskop da su dosli, te se niko ne povlaci nazad. Parker opet razmislja kako da spasi voz, uz veceru i vino… I na kraju, standardno za americke filmove, Spajdi zaustavlja voz na samom kraju pruge, te se vagon klati, dok putnici stoje napred i ne zele da se povuku (valjda su u pitanju bili pesimisti kojima je dosadio zivot u New Yorku i hteli da zaginu).
Mozda sam i ja budala sto gledam i pisem o ovome, dan pred ispit, pa ce sutra biti profesor kriv :grin:

Ruku na srce, film je star 15 godina. Samo me cude komentari poput ovih, jer meni ni pre 15 godina ovo uopste ne bi bilo zanimljivo…

Meni bez dobre price nista. Moze da prsti i seva od specijalnih efekata, bice mi samo dosadno. Koncept ‘ostavi mozak ispred vrata sale’ me oduvek izludjivao.

3 Likes

Logika

3 Likes