Filmovi vol. 3

Odgledao Endgame i iskreno ocekivao sam vise, po meni ima dosta dosadnjikavih scena i nacin na koji ‘odrade’ glavnu stvar mi je bio bas smor iako je to bio jedini nacin, zadnji sat filma mi se svidio i stvarno je dobar, sve u svemu dobar zavrsetak sage.

1 Like

Bili li je ovo :slight_smile:

1 Like

Vredi gledati ako niste.

A i ovaj naslov:

Odgledao Endgame. Mene je odusevio film. Emocije na sve strane. Pogotovo jer sam pre godinu dana po prvi put vezao hronoloski sve mcu filmove pa mi je sve sveze i tacno se secam svega sta je bilo. Stvarno nemam reci. Super mi je legao film. 3h mi je proletelo, jos sam se smestio u ona udobna sedista, nisam mrdnuo 3h.

2 Likes

Mene u subotu ima da nazulji pedu u bioskopu ali se nadam da vredi. Pogledao sam sve avengerse sad za praznike i ocekujem subotu sa nestrpljenjem.

Preporucujem ti da pregledas sve filmove, ne samo Avengers. Meni su Guardians of the Galaxy najmanje dragi, a opet su odlicni filmovi.

Ako/nakon ih sve odgledas puno vise ces cjeniti sta su napravili sa Endgame.

Zanimljivo je vratiti se na pocetak sage, vidi se da budzet nije u startu bio kao na kraju, a opet u pitanju su kvalitetni filmovi bez gomile cgi efekata ala Transformers.

Usudjujem se reci da je ovo Star Wars saga ove generacije.

1 Like

Tacno a i u guardians of galaxy, thoru, dr strangeu i jos par filmova se pojavljuju infinity stoneovi pa je i to vrlo zanimljivo.

Plasiraću sada unpopular opinion sigurno, ali nije mi jasno šta ljudi vide u tim filmovima sa avengersima, superherojima i sl. Vidim svi su oduševljeni i samo se o tome priča, ali ja ne mogu da uhvatim šta je to što te filmove čini toliko popularnim.

Ne znam šta bi trebalo da se desi da bih natjerao sebe da gledam sada Avengerse recimo, a nije da nisam pokušao - gledao sam i dr strange-a, i thora itd, ali jednostavno to nije my cup of tea što bi rekli i ne vidim šta je to što ljudi vole kod njih.

Da ne shvati neko pogrešno, ne prozivam nikoga, samo bih volio da čujem šta stoji iza toga kako bih eventualno možda i ja uskočio u tu priču sa manje predrasuda.

1 Like

Pa sta znam, isto misljenje sam i ja imao do pre godinu ipo dana tako da te razumem. Odgledao samo Batman trilogiju i jos po koji Batman film od ovih novijih i to je to. Bio DC fan vise nego Marvelov jer je mracniji i sve to, tako da me bas nisu interesovali ovi filmovi. Doduse bio sam upoznat sa likovima ali nisam nista od filmova gledao. I video trailer za Infinity War i svidelo mi se koliko je sve to uzelo maha i u sta se sve to pretvorilo i dokle je stiglo pa resio da bacim oko na netu da vidim hronoloski raspored filmova i tako poceo. Tog trena svakako nisam imao sta pametnije da gledam od serija i sl, tako da mi je ovo doslo kao zamena. Bukvalno nisam nista ocekivao od ovih filmova, samo opustio mozak i cepaj. Uzivao sam da gledam one pocetne faze svakog heroja kad pravi svoje odelo, prvi nacrti, skice, faze testiranja i sl. Pogotovo u Iron Man-u, prvi deo mi je profi. Za neke filmove sa spiska sam mislio da ce da me smore pa mi je bilo mrsko da ih pocinjem kao sto su Guardians of the Galaxy i Ant-man sto se ispostavilo skroz suprotno. Ant-Man me je bas prijatno iznenadio. Uglavnom iscepao te filmove za nekih mesec ipo dana (nisam gledao bas svakog dana) taman pred Infinity War koji sam gledao u bioskopu i mnogo je mocno kad se dodje do te tacke kao sada, a znas tacno sta se sve prethodno izdesavalo pogotovo sto ovde vec nema iznova price sta se sa kojim herojem izdesavalo u prethodnim filmovima (kao sto u svakom Batmanovom filmu iznova gledamo kako su mu roditelji ubijeni) nego dva ipo do tri sata odmah krece akcija, odmah te film baca u vatru i malo pa gotovo da i nema predaha sa desavanjima. Samo sedis i upijas, ne trepces. Film je napokon dobio neki ozbiljniji ugao ali opet zadrzao mesto za po koju sprdnju i salu u nekim scenama. U svakom slucaju, ukusi su razliciti tako da je jasno ako svakom ne lezi ovaj tip filmova, ali meni je drago da sam povezao sve ovo na vreme da zadnja dva filma odgledam u bioskopu kako valja i sa uzbudjenjem kao malo dete, sto mi je falilo i retko se danas desava uvezi bilo kakvog filma ili serije skoro. Onaj osecaj da izadje trailer za film, a ti se naprzis i uzbudjen si zbog tog filma - to mi se dugo nije desilo. :slight_smile:

1 Like

Moze li neko na brzinu da mi napise kojim redom da se gledaju filmovi?

Ovaj video može poprilično da pomogne da se skonta odakle koji kamen:

Ma gledao sam ja sve sem Capetan America i poslednjeg Thor-a ali sam se spremio za Avengerse. Volim ja taj univerzum…

1 Like

Po ovom spisku sam ja gledao, samo sam preskocio serije. Gledao sam samo filmove, mada u sustini sve ove liste su slicne i iz prethodnih postova.

1 Like

John Wick da se spremi

6 Likes

Haha, jel ovo Marjanović?

Da, pojavljuje sa u novom John Wicku.

1 Like

Bas can’t wait.

6 Likes

I treci iza

1 Like