XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Fortnite

igre
mac_os
pc
xbox_one
ps4

Stigao sam do top 18, najviše zbog toga što sam završio u nekoj vukojebini, na kraju me oluja smakla, a nisam nijednu živu dušu video? Se to računa? :smiley:

Still, smorim se ko bulja kad tako ne naiđem ni na koga.

Ti iskoci odmah na pocetku u onaj zatvor ili gradic pa ti nece biti dosadno :stuck_out_tongue:

Jesam, tad sam završio od 20-60 mesta. I opet se smorio ko u retko kojoj igri. :smiley: Valjda nemam dovojno strpljenja za to štekanje.

E jbg onda nadji jos troje pa probaj squad mozda ti bude bolje dok igras i komuniciras sa ekipom.
Zasto svi pisu o stekanju? ja se bukvalno uvek krecem sem kada neko zapuca pa se malo ukampam da vidim odakle rokaju i cesto budem no1 ili u top 5

Probao sam juce, odigrao jednu partiju zavrsio 4. i to zato sto sam kasno iskocio iz Aerobusa i doskocio u nekoj sumi jedva nasao neku kolibu i u njoj shotgun. Ubio sam jednog nesrecnika koji je tu zalutao kao i ja.
Posle kad se onaj krug smanjio skinuo me neki lik sa snajperom. Smorio sam se kao Lav u zoloskom vrtu. I obrisao igru.

Sto se tice Pucacina BF1 i Titanfall 2 su meni igre a ovi mincrafti sa puskama no no…

Jel igra neko ovo?
Igra postaje sve bolja i bolja…patchevi lete kao ludi svaki drugi dan po par GB…vidi se da rade na igri…
Dodajte na PSN YouGotPwned996

Moj sin igra ovo sa društvom i koliko sam gledao onako sa strane, ne deluje uopšte loše. Ako se igra u ekipi može da bude jako zanimljivo. Šteta što je samo jedna mapa.

Jedna mapa je mana, ali u njihovu odbranu tu jednu mapu menjaju. Ubacuju nove delove i sl. Pre manje od nedelju dana su ubacili novi grad i neki rudnik ispod grada

Pomalo je tragikomično da su igru pravili 5 godina i onda maznu PUBG recept, sklepaju ga za par meseci i bude popularnije od glavne igre.

H1Z1 recept :smiley:
Igra sa ogromnim potencijalom, i bez volje developera…da ga peglaju upola kao PUBG ne znam gde bi im bio kraj

H1Z1 je bio pod Sony Online Entertainment kišobranom i onda ih je Sony raspustio/ugasio, a PUBG kreator ih napustio i sa Bluehole izdavačem napravio čudo. Kakav promašaj od odluke, ali ko će ga znati zašto ih je Sony svojevremeno pustio niz vodu.

Nisam to znao. Nisam ni zalazio iskreno u detalje. Igra bila odlicna ali se nije radilo na njoj. U PUBG imam oko 100h, ali od te 3 Fortnite mi je broj 1.

Fortnite treba da dobije i besplatni SP/co-op mod u nekom skorijem vremenu, barem tako piše u samoj igri kada je kupuješ. Tako da će to biti još jedan plus za ovu igru.
Ako još dodaju 1-2 mape sa drugačijim predelom, eto ti punog pogodtka.

Da da, isti lik, Brandon Green, koji je iza PUBG, je prvo radio na ARMA 2 BR modu, pa onda DayZ, pa H1N1 i na kraju PUBG.

Da mi je znati sta ce biti sa onima sto su kupili PvE? Da li ce im novac biti refundiran (ne verujem) ili ce ih ‘pocastiti’ in game valutom?
Inace sinoc jos jedan veci update, sad pored njega jos jedan manji verovatno da ispeglaju stvari…neverovatno…toliko rade na free igri da to nije nirmalno, ali garant uzimaju pare na mikro transakcijama

Ništa, oni su dobili par likova i još nekih stvarčica u igri, a pre izlaska su rekli da je to samo raniji pristup igri i da ce igra pisle nekog vremena biti free…

Probao danas Fortnite na One Xu auu ogromna razlika u poredjenju sa PRO konzolom.
Odmah u startu dok letite mapa na PSu je mnogo blurovana dok je na Xu kristalno cista kao i sama preglednost dok trckarate po mapi…
Za snajpanje one x kida.

A tek sto Bf1 radi bolje, trebalo bi da naprave odvojene liste.

Bf tek skidam…ali msm da bf nije radjen za X vec eto sama konzola gura igru bolje

Nije, ali je frame rate skoro uvek na 60fps. Dovoljno poboljšanje, grafika je ionako top.