Fortnite

Mislim na igru. Ovo gradjenje izgleda totalno besmisleno, bar ovako kad gledam. Igrao sam je i ja par puta i nije me uvukla. Kad gledam ovaj klip, ne vidim nista zanimljivo…

Zbog tog gradjenja igra i jeste toliko popularna.

Pogledaj klip… Meni ovo izgleda previse debilno. Jasno je meni da je zbog toga popularna, ali ne vidim kome to moze biti tako zanimljivo :confused:

Ne vidis kome to moze biti zanimljivo? Igra ima registrovanih 100+ miliona igraca, redovno je igra 40, a u istom momentu je zaigralo nekoliko miliona, mislim da tu drzu rekord. Eto ti odgovora kome je to zanimljivo :grin:

Ipak je zanimljivije nego Splatoon 2. :joy:

A da te po treci put zamolim da mi se skines sa grbace, da ne kazem sa neceg drugog :grin:

Pises mi nesto sto vec znam… Post je napisan u fazonu da mi nije jasno zasto se to toliko ljudima svidja…

Pa lepo si napisao da ti nije jasno kome se to svidja. Ok pogresno si se izrazio…Jeste da bezveze izgleda ali moze da se igra i bez toga, tj sa mnogo umerenijom gradnjom.
Cisto sumnjam da ce neko posle tog klipa reci ovo je super idem da skidam Fortnite :grin:

Odigraj vise partija i sa nekim po mogucnosti.
Zaraza zagarantovana :smiley:

Znam Djoka da ti ovo przis ko lud, ali meni ovo nije nimalo primamljivo :confused:

Ljudi nesto sam guglao i video da fortnite moze da se igra zajedno na razlocitim uredjajima. Tj. Pc sa xbox itd. Jel neko probao tako? Jel stvarno radi?

Mozes da igras npr. PC sa ps4, xboxom i mobile igracima a ako igras na ps4 ne mozes da igras sa xbox korisnicima ili ako igras sa xboxa ne mozes da igras sa ps4 korisnicima.

Bitno mi je da mogu xbox sa pc. A kolko vidim moze. Onda full.

Sa svima osim sa Nintendom. :joy:

Mogu reći da mi se Fortnite sve više i više dopada… Pogotovo na pc… I još mi je super zbog cross platform… U petak drugar i ja odigrali par, i trebalo nam je da rešimo neke challenge u squad, a pošto on igra na xboxu, ja na pc, ne popunjava nam se party, pa smo faktički bili u startu slabiji, ali smo na kraju dobili… Jeste realno sranje što ne znam da gradim, ali je igra jako ispeglana

Realno je sranje što to građenje uopšte postoji. Ne znaš dal igraš CoD ili Minecraft. Šta je sljedeće, neki mix Fife i Tetrisa?

2 Likes

Hteo da kazem mix fife i gwenta but wait…

1 Like

Pa zar fortnite ne radi u 60 fps na konzolama?

eh da sve rade bar u konstantnih 30 :grin: