Fortnite

Kod devojke na kanal sam upload :smiley: Replay u igri nije bas najsjajnijiā€¦tek su ga ubacili, kill count ne radiā€¦elem pobeda od jutros sa 11 killova :smiley:

4 Likes

Ja sam u haunted skakao dosta i u sezoni 3 jer stvarno ima okej loot nekada i bas brutalan. :smiley:

1 Like

Ma odusto sam posto sam opet skinuo igru i opet isto ā€¦Steta :confused:

Da,ali ne verujem da cu se ja navici na dualshock posto ja ono samo sa tastaturom i misem baratam + dok ja skupim ps4 izace ps5(sarkazam)ā€¦ :slight_smile:

Fortnte i na konzoli mozes sa misem i tastaturom

1 Like

Fortnite ima auto aim tako da ti je svejedno kako igraÅ”.

Ni blizu.
Nije ovo slow paced pubgā€¦ima gradjenjaā€¦

1 Like

:smiley:

1 Like

hm probao sam i DS4 mi deluje bolje za Fortnite od XO kontrolera, mis i tastatura su mi ocajn ne ide ali kontroleri idu savrseno. onaj touch na DS4 saltas desktop ko misem :slight_smile: pobeda

gamer tag mi je carobni_patuljak :slight_smile:

1 Like

Trenutno je Sony twitter profil zatrpan ovakvim i sličnim porukama za crossprogress / crossplay zahtevima.

4 Likes

ā€œHej sta je danas kul hejtovati?ā€
ā€œSony zbog Fortnite-aā€
ā€œAh kulā€. Proda sony i postavi na twitter ā€œ#blameSonyā€
:smile:

Razlog je i viŔe nego opravdan, poŔto blokiraju konektovanje epic naloga na switch ako si ga ikad koristio na ps4.

Ljudi ulažu stotine $ u igri i mislim da je opravdano da krive sony koji odluči da im blokira da koriste profile na drugim platformama. Jer se igra vezuje za epic accountā€¦

Crossplay je u ovom slučaju manje bitan koliko crossprogress da se igra može nastaviti na bilo kojoj platformi.

#4ThePlayers :slight_smile:

4 Likes

Neverovatno koliko su kreativni. Iz updatea u update su sve bolji i bolji.

Stigle motion kontrole u Fortnite :slightly_smiling_face:

2 Likes

Koliko meni ovo izgleda mutavo i bezvezno totalnoā€¦

Mislis na igru?
Meni bila ok, a onda su sve klinci poceli da je igraju pa sam prestao. Isti razlog zbog kojeg sam napustio i LOL. :smile:
Srecom svi ti klinci presli na Fortnite pa mogu GTA igrati ko covek. Nisam naisao na ā€œgriferaā€ ne pamtim. :smile: