Forza Horizon 3 je sada u Gold statusu + Halo Warthog je dostupan u igri + Recommended PC Specs

Idi na account.microsoft.com, uloguj se sa nalogom koji ti je na xbox-u i vidi da li ti tu stoji igra kao kupljena.

Jel si sigurno ulogovan i na Xboxu na istom nalogu kao i na PCju?
Najpre to proveri, ako jesi onda samo otvori stranicu sa Forzom i sigurno ćeš imati opciju za download.

Neće mi linkati konzolu u xbox aplikaciji na pc-u
A na pcu mi je akaunt vucocro024 a na xboxu saltyspark01 a isti microsoft akaunt? Odem na njihovu stranicu ima samo da kupim igru nema za download

Ako si igru kupio direktno preko windows store-a, idi na account.microsoft.com i proveri da li ti stoji u purchase history.

Rješio sam problem moja je greška bila da sam ja zaboravio da igru imam na drugom e-mailu tek onda kad sam se sjetio upisao sam lozinku i pass i počeo skidati igru iz library-a. No ne znam kako da prebacim si nešto muzike sa usb sticka na Xbox ONE da mogu u pozadini slušati glazbu i gejmati FH2 i FH3 jer već znam napamet koja je pjesma na svakoj radiostanici u forzi pa onda ponekad igram sa ugašenim radiom.

Posle Blizzard Mountaina, izasla i Hot Wheels ekspanzija. Ja jos brstim obicnu “kampanju”, al razmisljam da uzmem i ove DLC-jeve na nekom popustu.

1 Like

Jos je i PC verzija dobila vecu podrsku za volane i bolju optimizaciju uz ovaj Hot Wheels update :

Nove minimalne specifikacije su sl.

CPU: i3-4170 @ 3.7Ghz
GPU: Nvidia GT 740 | AMD R7 250x
VRAM: 2GB GDDR5
RAM: 8 GB
Hard drive type: HDD
Resolution: 1280 X 720

Samo me zanima da li ovo vazi i za Demo koji su izbacili…

Navodno sada je playable i na mid range PC-ju al preporuka je da ipak zakljucas fps na 30.

Lol Activate Windows…

Daj čoveče imaš svuda po netu ključeve za aktiviranje windowsa da uneseš, ovo baš bode oči, ne znam ni kako uopšte možeš ovako da igraš. :smiley:

Boze koliko je dobro na XO, mada bi 60 fps na PC-u bilo bas primamljivo. Danas sam aktivirao 14 day groove music trial i Horizon trke su postale godlike.

Zbog Forze Horizon 4 vredelo bi kupiti Scorpio i 4K TV.

Ovo je pun pogodak :smiley:

1 Like

Svi hvale ekspanziju…

Kako namestiti muziku preko one drive na xbox-u? Ja sam pokusavao al nece nikako da mi ucita playlistu, gledao tutoriale i nisam znao gde gresim, pa ako je nekom uspelo bilo bi super da objasni sta je uradio :grin:

Ja sam uspeo ! Igrao sam forzu, a u pozadini sam pustio sa gramofona ploču, sve fluidno, zvuk prati akciju, ma da ne veruješ…

Kako se zove ta aplikacija? Kucao sam gramofona plocu, al ne izbacuje nista… Izvini, nov sam :confused:

Vukane, ta aplikacija se zove “troll almighty”. Nema za android, samo za Ios.

Ovo ako ne budem odigrao ove godine- umreću.

Uf, dobre su slike.

@Djordje1990 Mocni SS-ovi. Nego ovi SS-ovi su sa PC-a ?

Forza je sada na popustu 24usd, da li je jos popularna kao nekad?
Razmisljam dali da je uzmem.