FUN vol. 3

Da, ali ipak ih svi prepoznajemo, znamo ih “odnekud”…
“Na Hirosimu i Nagasaki su bacene atomske bombe, i tom prilikom je u udarnom talasu stradalo vise hiljada ljudi…”

“Imena kolega, IMENA”

“He is wearing VR”

1 Like

Aaa, sve te MTG karte… Još su bez sleevova… Znam da je radi fore, but still… Da se meni tako nešto desi bi odrobijao lika.

hahahahaha !!! Eh…Daemone… Koliko sam shvatio jako si dobar u tim kartaskim igrama. Ima li neke zarade tu, na turnirima?

Tek sam započeo, ali ono, više možeš da zaradiš na kartama no na turnirima. Recimo, ako te usere da izvučeš neku od ovih karata…

Pa, recimo da možeš da zaradiš jednu prosečnu platu na jednoj jedinoj karti :smiley: A tek ako nađeš negde starije karte, pogotovu prvu seriju iz 1993., a da je neotvoren špil… Ako je lošije očuvan se prodaje po 5K$, a dobro očuvani idu i po 10-15K$ :smiley:

Da imam vremensku mašinu bi putovao u '93 i kupio celu kutiju od 36 špila, uvio u sve moguće slojeve, plastike, itd. i iskopao sad. Kakvo crno zlato, kakve gluposti, ovo leti kad se nađe na aukciji :smiley:

1 Like

Ma to je extra, mozes da zaradis vise k dolara i na nekoj disketi veoma retkoj, al mene zanimaju turniri, gde igras protiv zivih protivnika za ASTALOM. Ima li takvih turnira gde moze da se osvoji novac? Pare bre, pare!! :slight_smile:

To sam zeleo da pitam i ove titanfall fanatike… Secam se nekada davno, kada sam kupio ps2 u beosoft-u…od krvavo zaradjenih para… Bio je neki turnir online u wrc reliju, pobednik osvaja

Imao sam konzolu al nisam imao net :pensive:

Zanima me ima li toga sada? Moze li da se zaradi na kartama/igrama? U Srbiji pretpostavljam ne, al moze li negde? Kad se budemo skupili osnivamo console team “devastation Serbia”, nastupamo u Japanu i Juznoj Koreji. Mastali ste nekad da zivite od onoga sto volite da radite. So here your chance.

Pa, možeš da zaradiš na turnirima, čak je naš tim bio na svetskom prvenstvu iz MTG, tako da sigurno ima neke zarade, ali nisam siguran kolike. :slight_smile:

Verovatno vece od minimalca u Srbiji. Official song of our team will be

Da li IKO moze da zamisli mene, Daemona, Cmex-a i profesora…Japan, izlazimo na binu, devojke vriste, para kulja iz dim masina, opsta euforija…uz ovu pesmu…

Nope, ne mozemo. Toliko smo daleko od tog sveta e-sportova. Danas je toliko ozbiljan biznis da su ti podjednake sanse kao da postanes profesionalni fudbaler i potpises za Real Madrid.

Koliko bese fond za DOTA 2 turnir? 18 miliona, ako se ne varam?

Ionako će ih potrošit na hookers kasnije. Because:

Hahahahahahahahahahahaha

2 Likes

1 Like

Eh, fora nije losa, al trebalo je da pise “Actually Fantastic”… EA sta uradi. :disappointed:

moja baba bi na boljii datum izbacila igru…to je ih zakopalo

3 Likes

Demonstration of Volvo’s automatic braking

Noodle u firmi.

https://m.youtube.com/watch?v=mOlCgHlkIgM

Oplakah hahahahah

1 Like

1 Like

Jadan deltonista…