Game of Thrones S08

Hejteri stop :joy:

Ono, razumijem da neko ne gleda, ali ne razumijem zasto ima potrebe da se to istice. Da se nadovezem na Danijela, I ja sam cinik (pretpostavljam I on), pa sve sto vole siroke narodne mase ja imam odbojnost. Ali posto sada ima bas dosta ljudi koji stalno pricaju da nisu gledali GoT… pa jasno je sta mislim :joy:

Inace, u epizodi se prica nije pomjerila ni milimetar, te je sluzila da se neki likovi prodube, izmire, I eventualno oproste od serije (ako je sledeca epizoda borba).

Jedva cekam zavrsetak serijala I da vidim sta je to Martin smislio, iako nesto mislim da sta god napravi bice legija nezadovoljnih koji su zamisljali ili prizivali drugaciji kraj.

2 Likes

Plus se neko konacno i prislonio :smiley:

To sto je Martin smislio ces procitati u knjizi ako ikad izadje. Ovo ce se zavrsiti kako su smislili Beniof i Weis uz rajfajzen pitanje upuceno Martinu “moze?”

Pa koliko znam, Martin je Benioffu I Weisu rekao koji je kraj, a oni su pisali oko tog zavrsetka. Naravno da ce biti razlika, ali sumnjam da ce biti bitne, sustinske razlike.

Pri tom matori je izjavio da knjiga (koja jos nije izasla), da je verno preslikana na tv, serija bi trajala jos pet sezona, barem.