Game Pass Ultimate za PC

Da, mozes.

Kako? Elem stigao novi store kod mene, jedva se snalazimā€¦ bolji je bio stari ili je samo stvar navike

Poenta je da nemate xbox game pass pretplatu. Da niste pretplatnik na game pass servis u jednom obliku.

Onda kupite gold koliko god mozete(up to 36 months) i konvertujete 1:1.

Nema veze jel ste vec imali pretplatu ili niste, bit o je samo da u trenutku kada zelite da konvertujete niste vec aktivan subscriber na game pass.

1 Like

Pa redeemuj koliko oces meseci, max 35, i samo klikni na join za 1$ ultimate promo,
ako uspes, zbog ovih regionalnih sranja.

Ne moze 36 :frowning:

1 Like

Otkad ne moze? Do 3 godine moze, uvek je moglo.

Ne može zbog tog 1meseca za 1 dolar jer i to uračuna

Po svemu sudeci najbolje je kupiti godinu golda i probatiā€¦

Pa 36 mjeseci je max, ali svi uvijek zaborave onaj mjesec Ultimatea koji kupe za konverziju i koji je 37ā€¦ :slight_smile:

1 Like

Ako imas 36, onda ne moze da se aktivira promocija sa kojom dobijas +1 mesec, ne mozes da imas 37 meseci aktivno, dakle u trenutku aktivacije promocije, max 35 mozes da imas da bi uopste mogao da redeemujes promo.

Nikako, posle toga ce da ti racuna 4 meseca za 12 meseci golda, cela fora je da odmah kupis 35 meseciā€¦

1 Like

Ja sam mislio da se kasnije redemuje po primcipu gold godinu dana, gamepass 3 meseciā€¦ ali to verovatno kada se nasravlja pretplata. Nisam stvarno znao da moze opet 1:1 hvala vam na informaciji.

Imam pravo samo na jos jedan promo kolko kapiram? Jer vec sam jednom vrsio konverziju kad i svi mi, ali na godinu dana.

Konverzija 12m gold > 4m Ultimatea važi ako si tekući korisnik Ultimatea. Ako imaÅ” 12 mjeseci golda i tek postajeÅ” Ultimate korisnik onda uvijek radi konverziju 1:1.

Mislim da nije ogranicen broj, mozda zna @Son_of_a_gun

Promo za 1$? DobijaÅ” konverzijom 36 mjeseci Ultimatea za nekih stotinjak dolara i brine te da li ćeÅ” taj jedan mjesec dana Ultimatea platiti 1$ ili 15$? Really? :slight_smile:

1 Like

Ako si meni odgovorio, ne brine me iznos od 1$ vec to da li cu mocu ponovo konverziju 1:1 jer je meni istekao game pass ultimate koji sam aktivirao takodje konverzijom pre godinu dana.

Sada nemam nista. Ako uzmem gold, nisam siguran da li ce mi racunati 1:1 ili ce mi recimo 3 godine golda pretvoriti u 12 meseci ultimatea.

Eto to je :joy:

Radiće ti 1:1 svaki put kad ti istekne ultimate. :wink:

1 Like

Računaće. Svaki put će računati, pod uslovom da nisi aktivni pretplatnik.

1 Like

ReŔeno. Hvala :slightly_smiling_face:

Kako uopste redemujete, kada ne radi placanje? Nudi samo paypal, kreditnu karticu i bankuā€¦