Game Pass Ultimate za PC

Meni prolazi kartica , bar za sada…

1 Like

Uradiš konverziju preko konzole, meni tako prolazi kartica.

1 Like

Hm, ok…

I opet, ne budi stipsa, kupi kod za taj mjesec Ultimatea pa ga redimuj i ne brini oko kartica. :wink:

Ne razumem, mislis na mene? Kada istekne tih mesec dana, da uzmem regularan kod za mesec dana ultimate pass-a negde preko g2a?

Boli mene uvo za 15$, samo da proradi…

Da, trebalo bi da ti to odradi posao. Nisam to radio ali po logici stvari nije bitno odakle dolazi taj mjesec Ultimatea.

Probaj prvo ovo preko konzole ipak.

1 Like

Nisam bas nesto siguran… on nudi samo opciju za 1$, da li ce raditi onda ako unesem kod za 1 mesec, pa ce da mi opet racuna +1 mesec za promociju, pa moram da cekam jos mesec dana… Plasim se da ne moze nikako bez sredstva placanja, njemu ne glavna fora da to prodje da bi posle kao mogao da ti ponovo automatski naplati kada istekne.

Pa tu automatsku naplatu prvo ukineš odmah nakon konverzije.

Ne mogu da tvrdim ali prilično sam siguran da je ovo gore što sam ti rekao tačno.

Ne možeš imati aktivne i live gold i Ultimate pretplate u isto vrijeme. Čim aktiviraš tih mjesec dana Ultimatea sistem mora da ti konvertuje sav gold u ultimate.

To je neko moje shvatanje.

1 Like

Zvuci dosta logicno, probacu i tu opciju ako bas nista drugo ne upali.

Javi ishod u svakom slučaju. PozZz

Tek za mesec dana, pih. :frowning:

Nije bitno, trebaće ta informacija nekad u budućnosti, predosjećam. :slight_smile:

2 Likes

Ja predosecam neku gadnu nestasicu/poskupljenje Live kodova, cudi me da ih vec nisu razgrabili posle ovoga danas.

Inace, @Son_of_a_gun proverio sam i moras imati sredstvo placanja ako zelis da iskoristis promociju.

MS podrska je bila po obicaju izuzetno ljubazna ali beskorisna. Ideja da cu nekako ostati sa 36 meseci beskorisnog golda ispunjava me nespokojstvom. Ne znam zasto nisu mogli prosto da mi oduzmu taj 1$ iz walleta i aktiviraju odmah 35 meseci, eto poklanjam im drage volje jedan mesec, samo da znam da cela stvar radi. Da li je normalno da moram cekati mesec dana da mi se aktivira usluga, uz krajnju neivesnost da ce uopste da radi.

Ne znam zasto stvari moraju da funkcionisu na taj nacin - te zasto nisi pitao, pricali smo 10x na forumu, nisi od juce, tebi radi ovako a meni ne radi, te moras preko konzole da redemujes promo, ali Live ipak preko browsera sa ukljucenim VPN-om, “ne mogu da tvrdim, ali prilicno sam siguran”… - sve je to jedno veliko smaranje, sve neka ogranicenja, i na kraju - dobijes jedno veliko nista. Za sada. Ne radi kao sto je rekao MS support, i dalje dobijam regional error i nakon migracije accounta. Stackovanje pretplate na max 36 meseci je neko nepisano pravilo, na koje te sistem ne upozorava kada aktiviras pretplatu.

Izuzetno je to sve frustrirajuce, pravo da vam kazem. Jeste to sve neka akrobatika da ne bi placali 15$ mesecno i kaznjavanje sto zivimo u nepodrzanoj zemlji, ali nekako mi je bezveze sto moram da izigravam engleskog drzavljanina u duzoj poseti americi (sto je pretpostavio customer support). Jel moze samo da kliknem i da to sve radi, nisu bas male pare. Dao sam 140$ za to zezanje, ne radi mi nista, i jos sam na kraju ispao “stipsa”. :no_mouth:

Svaka cast MS-u na njihovim milijardama, ali mislim da to sve moze i mora malo bolje, bez Tunnel beara, kontaktiranja podrske, neizvesnosti.

Ja cu se snaci, zamislite Peru srbina koji kupi konzolu i oce da klikne “plati”… bas lepe slike, vidi ultimate bogte mazo, gde da ubacim dinare, cemu li sluzi taj otvor na konzoli…

A sto ne probas neku drugu karticu kao sredstvo placanja.

Do kad će moći ta fora sa goldom plus 1 mesec GPU ?

Meni istice pretplata u Januaru 2021 pa da znam šta mi je cinit.

Moci ces u januaru kada istekne pretplata, nadam se da ce i dalje zadrzati tu ponudu. Meni je isticala u decembru, i pozurio sam sada to da odradim, iz straha da ce ponudu da povuku zbog poslednje akvizicije i da ce vec krajem ove godine ili pocetkom sledece morati da se kupuje o punoj ceni.

Koliko ste najmanje placali godinu golda?

Oko 30e sto se mene tice.

Vidim sada neke cene oko 50€ pa mi se nekako cini da su vece nego pre. Tacno sam i ja placao oko 35€ godinu cini mi se.