Game Pass Ultimate za PC

Ako je neko kupovao na G2A da li zna da li je ovo kod ili kartica jer nigde ne pise:

Pa ja sam juce platio 30, ide to sigurno na gore jer je MS povukao 12 meseci golda i ovo su sve neke pitaj boga odakle zalihe.

Evo ti link, kupi od ovih sellera sa vise ocenaā€¦

https://www.g2a.com/xbox-live-gold-subscription-card-12-months-xbox-live-united-states-i10000000202041

Hvala. Kupljeno za 30

Nema opcije za 1$ Ultimatea :joy::joy: pise 15$ mesecno.

Da koristio sam vec. Ali bilo je reci da ako nemas pretplatu i aktiviras gold da mozes ponovo konertovati ultimate 1:1. Ali izgleda ne moze.

Jedino tako da probam. Nije to puno nego ne znam da li ce uspeti :joy:

Edit:

Probao. Kupio mesec po punoj ceni i konvertovalo 1:1. Nije nov account. Sve isto kao pre. To je to.

3 Likes

A konverija preko EA Play-aā€¦? Ja neÅ”to planirao da uzmem godinu dana pa da mi sam konvertuje sve za mesec - dva kada spoje obe pretplate, ali pojma nemam kako će to da funkcioniÅ”e. Pročitao sam da konverzija ide 3:1,e sad kako 3:1ā€¦ Da li za jedan mesec EA-a dobijamo 3 meseca Ultimate-a ili je kontraā€¦?

Pre ce da je kontra :slight_smile:

Jos uvek se ne zna kako ce ici konverzija za ea-play. Kako su poceli nije cudno da ce sve da spoje i produze sve ukupno sto bi bilo super super :grin:

Pa malo mi je glupo da sve Å”to je nekom ostalo od pretplate ubace u Ultimate i skrate im za trećinu, možda neko nije želeo da ima game pass. Uostalom ko će ga znati, to mi je bio plan da odradim konverziju tako jer je EA na g2a oko 25 dolara godinu dana. :slight_smile:

Kad smo vec kod konverzije, jel probao neko ovo? Jel se menjalo, radi jos uvek ili ne?

Uradio sam ovo pre par meseci, tada je radilo baÅ” tako kako piÅ”eā€¦

Pretpostavljam da si sve radio sa konzole? Takodje ja sam moj nalog na kome namam nista osim 5 dolara u wallet-u prebacio u Turski region ali me mrzelo da se bakcem sa dodavanjem kartice u tom momentu. Probacu verovatno za neki dan da li hoce tako ili ne.

P.S. Sve naravno preko kompa za sada.

Da, sve preko konzole.Samo proveri pre nego Ŕto uplatiŔ koliko je to u evrima, možda sada nije ta cena, ko zna.Javi Ŕta si uradio.

1 Like

Ako nekoga interesujeā€¦gamepass za PC 12 meseciā€¦za manje od 4e juce uzeo i aktivirao upravo igram Forzuā€¦za dalje informacije privatno pisiteā€¦

2 Likes

PoŔalji meni u PM

Moze i meni info :grin:

A Ŕto ne napiŔeŔ otvoreno, ako je legalno. Ako nije legalno nemojte to da radite sve i da je džabe.

Ne zato Å”to sam neki legalista nego Å”to će da vas banuju bez veze.

1 Like

Ja samo ne zelim prekrsiti pravila forumaā€¦neka svako za sebe odluci koliko je legalno ili isplatljivoā€¦za mene je superā€¦igram forzuā€¦

Ja sam platio 7000din 12 meseciā€¦ :slightly_frowning_face: