Ghost of Tsushima {MT}

Odlican pocetak za GoT.

1 Like

Ne zeli vise niko da se cima. Jedan Dark Souls je dovoljan :grinning:

Lethal mode je ok, mada ja sam se vise nadao nekoj new game+ opciji. Ali ne kontam ove kojima treba jos laksi difficulty. Jebes igru koja nije challenging, gledaj onda video novel.

Valjda to ide sa godinama i zivcima. Nekada sam sve igrao na najteze ili skoro najteze.
Lozio se da prelazim polako itd…
Sada ako zaginem vise od 2x gasim posto posle 3x ima da olupam nesto.
Sada mi treba uzivanje, relaksacija nikako frustracija.

2 Likes

Nemam vise ni ja 15 godina ali opet nekako me ne rade te lagane igre, budu mi dosadne ono igras i cekas kraj jer izmedju nema nista jbg. :joy:

Ma kazem ti, sve zavisi od coveka do coveka… Meni je to ono lagano, uzivam, prolazim lagano, zavirim pod svaki kamen, sve obidjem sve neprijatelje potamanim. Pricu pratim i lagano.
Zato vise ni voznje ne mogu preterano da vozim… Ono vozim npr 5 krugova, budem prvi i na raju se nesto skrsim i cao. sve dzabe. Tu odlepim ali odlepim.

borba u tsushimi nije uopšte teška i frustrirajuća, naprotiv, može i na hard da se igra bez problema…

Ovako je implementirano to olaksavanje gameplay-a. Lethal diff je zanimljiv, sve umire jednim rezom, kako oni tako i ti najverovatnije. Ne znam samo onda kako funkcionise duel jer tamo suparnik ima jasno iskazan health bar. Neki charmovi nemaju smisla na ovoj tezini jer te bafuju kada imas tipa manje od 50% HP-a i slicno.

Ah, znaci za to sluzi danasnji update.

Trebalo je da urade to umiranje jednim rezom na svim nivoima tezine, a da se samo razlikuje koliko tesko se parira.

Kontam da bi masa prsla da je tako uradjeno. :joy:

Kompletiran GoT, od kako sa drugarom ne ganjamo trofeje retko sta ocistim do kraja. Utisci su odlicni, gameplay dobar, prica takodje, svet fantastican. Igra ima sve sto mozes ocekivati od dobrog open world action game-a. Za mene definitivno igra godine. Omae wa mou shindeiru…

8 Likes

Nani?! :smiley:

Kada je vec Japan u pitanju. :smiley:

https://youtu.be/dFqN3--yhzM

Ma samo Oshikuru by Charlie Sheen

1 Like

1.12 patch i Legends su aktivni. Sve zajedno oko 10gb.

Počeo sam i ja tsushimu, hvala @ricky_gromile koji mi je pozajmio nalog i takodje hvala @celahudini koji se ponudio.

Igra izgleda neverovatno dobro, možda najbolja što sam ikada video. Odigrao sam prologue, priča deluje sjajno, gameplay dobar… Videćemo, jedva čekam da nastavim ujutru.

5 Likes

Posle 5h igranja ne moram dalje ni da igram da vidim o čemu se radi.

Ovo mi je GOTY sigurno.
Ako sve bude do kraja kako treba biće mi u top 5 ove generacije.

1 Like

Ja sam Act 2. Sve je do jaja! Mapa je zaista velika i ima puno side quest-ova koji svi pricaju pricu o karakterima. Grafiku necu ni da spominjem :grinning: mislio sam da cu ovo “brzo” da predjem :man_facepalming:t2:

3 Likes

Isto.

I uz Witchera 3, ova igra mi ima najbolje side quest ove, bar za sada, odigrao sam ih 5-6.

The other side of honor mi se mnogo svideo, ne znam da li si igrao. Ma, genijalno. Sve rpg i hack n slash igre treba da uče kombat od ove igre. Jedino ovako dobar kombat mi je još u reboot god of war.

3 Likes